Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit ciki a kérdés, de...

Kicsit ciki a kérdés, de azért segítené. Tek?

Figyelt kérdés
Párommal ma délután hancúroztunk. Miután befejeztük, észrevettem, hogy a vibrátoromon átlátszó, több cm-re nyújtható váladék van. Kérdésem az lenne, hogy ez az a váladék, ami az izgalom hatására szokott lenni (bár én ilyet még nem tapasztaltam korábban), esetleg valami más? Holnaputánra nem várom. Huhh, elég nehéz volt ezt leírnom, de nem tudom mire vélni. Mert ha ez nem történik meg d.u, akkor én esküdni mertem volna rá, hogy nekem ma testápolószerű fehér folyásom van. :S Tehát csak belül van ez a nyúlós... Jaajjj, értitek?
2009. szept. 29. 17:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azta! Gratulálok! :)
2009. szept. 29. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!