Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kicsit ciki a kérdés, de...

Kicsit ciki a kérdés, de azért segítené. Tek?

Figyelt kérdés
Párommal ma délután hancúroztunk. Miután befejeztük, észrevettem, hogy a vibrátoromon átlátszó, több cm-re nyújtható váladék van. Kérdésem az lenne, hogy ez az a váladék, ami az izgalom hatására szokott lenni (bár én ilyet még nem tapasztaltam korábban), esetleg valami más? Holnaputánra nem várom. Huhh, elég nehéz volt ezt leírnom, de nem tudom mire vélni. Mert ha ez nem történik meg d.u, akkor én esküdni mertem volna rá, hogy nekem ma testápolószerű fehér folyásom van. :S Tehát csak belül van ez a nyúlós... Jaajjj, értitek?
2009. szept. 29. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az a folyás, amit irtál akkor szoktt lenni ha pé van.. de ha nem ragacsos, lehet az izgalom hatására is ilyen méhnyálka, ez hormonálisan ilyen..
2009. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok hülye de nem értem a kérdést :S
2009. szept. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy semmi tünetem nincs, csak egy picit érzékeny a mellem, de ez lehet a közelgő mensitől is, illetve a derekam akar leszakadni, de azt meg betudhatom annak, hogy sokat dolgoztam. Illetve ma éreztem, hogy bele-beleszúr a petefészkembe... Ovu jóstesztek negatívak jópár napja. Szóval meglepődnék, ha terhes lennék. Csak bezavart a nyák. :)
2009. szept. 29. 17:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy akkor szokott ilyen lenni, ha pé van. Viszont a vibrátort nem először használtuk, és ilyen (szó szerint több centire nyújtható) nyákot még nem láttam rajta. Ezért nem tudom, hogy most mi volt ez...
2009. szept. 29. 17:41
 5/11 anonim ***** válasza:
ha holnapig nem birod ki szaladj le a patikába egy érzékenyebb tesztért:)1000ft körül van:)
2009. szept. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kénytelen vagyok kibírni sajnos. :))
2009. szept. 29. 17:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Az izgalom hatására ürülő váladék is átlátszó és kicsit nyúlós csak ennek van "szaga" is. Amíg a peteéréskor jelentkező átlátszó nyúlós váladéknak nincs.

Teljesen máshogy néz ki a kettő!

2009. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nyúlós volt, és nem volt szaga. Meglepődnék, ha pé lenne, mivel holnaputánra várom a mensit, de azért csinálok most egy ovutesztet...
2009. szept. 29. 17:56
 9/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, negatív.
2009. szept. 29. 18:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Pedig valószínű,hogy az orgazmustól lett egy spontán pé-d.Én is így jártam,csak Én a ciklusom 5.napján,és Én is nagyon meglepődtem.De az volt,sőt meg is fogant akor a babánk!16hetes terhes vagyok:)
2009. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!