Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerhetek segitseget? Mar...

Kerhetek segitseget? Mar annak a szelen allok hogy be vonulok egy elme gyogyintezetbe?

Figyelt kérdés
egyszeruen mar nem birom tovabb.....oly annyire faj a szivem es a lelkem hogy nekem miert nem lehet kisbabam? MIERT?? KINEK MIT VETETTEM? Mar 3 eve hogy probalkozzunk a ferjemmel es nem jon,,,egyszeruen mar mindent ki probaltam de nem sikerul...rengeteg penz a magan dokiknak.....rengeteg vizsgalat,labor...de ami a leg rosszab az az ido ami feleslegesen eltelt....ma a ferjem ra kerdezett hogy nekunk mikor lessz mar gyermekunk? a szivem szakadt meg,be mentem es sirtam de ugy hogy o ne lassa!!!! a ferjemmel minden rendben.......velem van a baj....nagyon alacsony a progeszteron szintem amire mar 5 honapja kezeles allat allok,de semmi!!! 3 EV 3 EV mostmar nem birom....anyira faj a szivem amikor mas kismamakat latok nagy pocakkal,vagy baba kocsival a babaval...egyszeruen megszakad!!!! annyit imatkozom hatha meg hallagat mar a jo ISTEN engemet is!!! ma nagyon rosszul vagyok,egesz nap csak sirok...es mar arra is gondoltam hogy elmegyek egy psihologushoz vagy valami..... teljesen ki vagyok most idegileg!!!!! koszonom azt ha valaki el olvasta azt ami a szivembe van!!!
2013. ápr. 30. 19:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem vétettél senkinek! Hogy a sors, az élet, vagy a jóisten miért rak ránk egy ily nehéz keresztet...nem tudjuk! De túl minden fájdalmon, túl azon elkeseredésen,melyet most megélsz, higgy, küzdj és ne add fel!!!! Hidd el, nem a levegőbe beszélek vagy írok! Megértelek én teljesen, és át érzem minden fájdalmad! Nekem is van történetem, és tudom, ez most nem vigasztal, de azontúl,amin keresztül mentünk már a párommal, még mindig hiszünk, bízunk, és nem adjuk fel! Nekem sosem lehet spontán babám, csak lombikkal. 2007 óta küzdünk a mi csodánkért, 5 sikertelen inszemináció, számtalan lombik, két kürtepedéssel végződött méhenkívüli (ami miatt életmentő műtétet hajtottak rajtam végre,nincsenek petevezetékeim),sorban 2010 szívhangos babánk rossz helyre ágyazódott be, jobb oldali m.kívüli lettem, majd beleőrültem,az volt a 2.lombikunk. 2011: vetélés 7 hetesen,2012: szimultán terhesség,egy méhen belül,egy az egyetlen bal oldali petevezetékemben, mindkét babát elveszítettük, de megmentették az életemet! 2013 február ikerterhesség, imperfect vetélés, missed ab.műszeres befejezés lett a vége. a szívünk lelkünk ordított a fájdalomtól...Csak azért írtam le,hogy tényleg érezd, átérzem a fájdalmad! a hited sose veszítsd el!!!


"Könnyű akkor hinni és jónak lenni,amikor nincs baj és minden rendben megy. Ez a hit azonban nem hit, csak a dolgok elfogadása. Az igazi hit ahogy minden egyéb igazi tudat és érzés is - az amely a nehéz, még nehezebb, legnehezebb helyzetekben is sziklaszilárdan áll."

2013. máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Munkatarsnom hasonlokat elt vegig aztan feladtak orokbe fogadtak ket serult sri lankai kislanyt aztan meg kettot.

Csoadaltos szulok lettek 4 kislannyal

aztan beteg lett kuzdott a rak ellen 42 evessen tulelte o ugy ertelmezte ez a betegseg ami ra vart volt az oka amiert soha nem sikerult nekik egy terhessegte sem kihordani.

2013. máj. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"sokkal inkább mint mások bugyuta pénzen való rágódása"


Bocsi, ha nincs pénz, nincs étel, nincs élet...

Nem azt mondtam, hogy ez nem probléma, de erősen túlzásba viszi a kérdező, ez beteges. Pszichológus kéne neki, nem nyalás.

2013. máj. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

ha elengeded magadban ezt a görcsös akarást, hidd el jönni fog.én Biológia tanár vagyok, tanultuk hogy a görcsös akarás miatt az agyalapi mirigy egy olyan hormont termel amely gátolja a teherbeesést. ha "feladod" akkor ez a hormon felszabadul, megszűnik és jönni is fog a baba :)

Tudom most azt gondolod hogy persze hogy adjam fel hisz annyira akarom, de ez tényleg így van!!minden jót, kitartást!!


2 kisfiú anyuja

2013. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

34-es vagyok:

olvasd ezt az oldalt el, ott van leírva a pszichés befolyásolás a "Hormonális háttér" résznél, csak nem engedte az oldal a kimásolást!


[link]

2013. máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Szegényke elhiszem, hogy kiborultál. Mi is 2,5 éve várunk a babára és semmi. A progeszterint, nagyon szépen tudják kezelni, próbáld ki a barátcserjét gyönyörűen rendbehozza és kopogni fog a gólya meglátod! :)

Neked is lesz nagy pocakod , meglátod! És még nekem is! :)

2013. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Így van ne görcsölj,jönni fog a baba,amikor kell
2013. máj. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!