Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerhetek segitseget? Mar...

Kerhetek segitseget? Mar annak a szelen allok hogy be vonulok egy elme gyogyintezetbe?

Figyelt kérdés
egyszeruen mar nem birom tovabb.....oly annyire faj a szivem es a lelkem hogy nekem miert nem lehet kisbabam? MIERT?? KINEK MIT VETETTEM? Mar 3 eve hogy probalkozzunk a ferjemmel es nem jon,,,egyszeruen mar mindent ki probaltam de nem sikerul...rengeteg penz a magan dokiknak.....rengeteg vizsgalat,labor...de ami a leg rosszab az az ido ami feleslegesen eltelt....ma a ferjem ra kerdezett hogy nekunk mikor lessz mar gyermekunk? a szivem szakadt meg,be mentem es sirtam de ugy hogy o ne lassa!!!! a ferjemmel minden rendben.......velem van a baj....nagyon alacsony a progeszteron szintem amire mar 5 honapja kezeles allat allok,de semmi!!! 3 EV 3 EV mostmar nem birom....anyira faj a szivem amikor mas kismamakat latok nagy pocakkal,vagy baba kocsival a babaval...egyszeruen megszakad!!!! annyit imatkozom hatha meg hallagat mar a jo ISTEN engemet is!!! ma nagyon rosszul vagyok,egesz nap csak sirok...es mar arra is gondoltam hogy elmegyek egy psihologushoz vagy valami..... teljesen ki vagyok most idegileg!!!!! koszonom azt ha valaki el olvasta azt ami a szivembe van!!!
2013. ápr. 30. 19:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%
Kedves utolsó.Ekkora bunkó nem lehetsz...
2013. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
55%

ha valami akkor ez komoly probléma!!! sokkal inkább mint mások bugyuta pénzen való rágódása!!pl.

hogy lehet vki ennyire érzéketlen mint te???

uram atyám...ez sokkoló

2013. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
60%
és amúgy meg,hogy jössz te ahhoz,hogy lekicsinyítsd mások problémáit???
2013. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Szia.Megértem a problémádat,és nagyon együtt érzek veled.Én is mindig ezt éreztem,ha valakit kisbabával,vagy nagy pocival láttam.Szörnyű érzés volt,irigy voltam,és ezért utáltam magam.Mi sajnos még nem is próbálkozhatunk,sajnos miattam.A párom egyre türelmetlenebb,már 35 éves múlt,én 27.De mire oda jutunk,hát bele se merek gondolni.Nekem most van mire koncentrálni,lekötöm magam,és igy egy kicsit lazítok.Elengedtem ezt a dolgot egy kicsit.Próbálj meg te is hasonló dolgot,vagy kérj segítséget pszichológustól.
2013. ápr. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem 2008-ban volt egy méhen kívüli terhességem. Két éve próbálkozunk a férjemmel, de eddig semmi. Kiderült, hogy a bal petevezetékem elzáródott (ott volt a méhen kívüli terhesség), a jobb meg elég kanyargós....

én is szoktam arra gondolni, hogy miért pont nekem nem sikerül? Mert ott vannak az olyan nők, akik megszülik a picit és aztán bedobják a pottyantós wc-be.... akik nem is akarták, és eldobják... akik halálra éheztetik, ahogy a híradóban látja az ember a sok szörnyűséget.... és akkor pont nekem miért nem adatik meg, pedig szeretjük egymást a férjemmel, mindketten dolgozunk, lenne hova megszületnie... de azt mondták a barátaim, hogy ne gondolkozzak ilyeneken, mert nem segít. Isten tudja, mit miért tesz, és lehet, hogy nekünk kicsit nehezebb úton, de sikerülni fog, és akkor még jobban tudjuk majd megbecsülni, amit kapunk. Próbálok ebben bízni és hinni. Kitartást kívánok Neked is, és minden válaszolónak.

2013. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Ez igen is fontos dolog. De akiből hiányzik az emberség az ezt ugyse érti meg soha. Az ilyen érzelem szegény emberekkel akik csak az anyagi dolgoknak élnek, nem kell foglalkozni. Kitartás kérdező biztos hogy sikerülni fog csak soha ne adjátok fel a reményt.
2013. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Csak az tudja mekkora probléma ez aki benne van!
2013. máj. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Ez teljesen igaz, aki nem éli át nem is tudhassa. Senkinek nem kívánom még a legnagyobb ellenségemnek se.
2013. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a hozzászólásokat, remélem nem ismétlek. Nagyon együtt érzek veled! Szerintem nyugodtan sírj a férjed előtt, hogy lássa ő is mi van benned, hogy ez neked mennyire fáj, sajnos a pasik ezt nem érzik át annyira. Egy ideig én is magamban sírdogáltam, de egyik nap észrevette a férjem, és akkor már előtte is kisírtam magam, megbeszéltük, mellettem állt, simogatott, biztatott, szóval tényleg segített, nem kell magadba fojtani, hogy ez neked nagyon nehéz. Másik, nyugodtan menj el pszichológushoz, valószínűleg tud segíteni, vannak akik erre a témára specializálódtak, szerintem megéri azt a pénzt és időt, foglalkozz magaddal ilyen téren is! Nagyon drukkolok neked, hogy sikerüljön, sok sikertörténetet hallani sok idő után összejött babáról, ne add fel a reményt! -Virtuális ölelés neked!-
2013. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Latod az ez a fontos dolog nem a mi kezunkben van.

Mindig megvan annak az oka hogy nem jon a baba.

Turelem es beletorodes elfogadas segit.

Valoszinuleg meg sok mindent kell tanulnod es fejlodnod mielott egy babat kuld nektek az eg.

Turelem jobb anyava tesz majd.

Hidd el es bizz benne var rad egy baba.

Sok erot es kitartas kivanok es ne feledd a parod ez te ketten egy ero vagytok szeressetek egymast akkor is ha nem ugy alakul ahogy ti terveztetek.

2013. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!