Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerhetek segitseget? Mar...

Kerhetek segitseget? Mar annak a szelen allok hogy be vonulok egy elme gyogyintezetbe?

Figyelt kérdés
egyszeruen mar nem birom tovabb.....oly annyire faj a szivem es a lelkem hogy nekem miert nem lehet kisbabam? MIERT?? KINEK MIT VETETTEM? Mar 3 eve hogy probalkozzunk a ferjemmel es nem jon,,,egyszeruen mar mindent ki probaltam de nem sikerul...rengeteg penz a magan dokiknak.....rengeteg vizsgalat,labor...de ami a leg rosszab az az ido ami feleslegesen eltelt....ma a ferjem ra kerdezett hogy nekunk mikor lessz mar gyermekunk? a szivem szakadt meg,be mentem es sirtam de ugy hogy o ne lassa!!!! a ferjemmel minden rendben.......velem van a baj....nagyon alacsony a progeszteron szintem amire mar 5 honapja kezeles allat allok,de semmi!!! 3 EV 3 EV mostmar nem birom....anyira faj a szivem amikor mas kismamakat latok nagy pocakkal,vagy baba kocsival a babaval...egyszeruen megszakad!!!! annyit imatkozom hatha meg hallagat mar a jo ISTEN engemet is!!! ma nagyon rosszul vagyok,egesz nap csak sirok...es mar arra is gondoltam hogy elmegyek egy psihologushoz vagy valami..... teljesen ki vagyok most idegileg!!!!! koszonom azt ha valaki el olvasta azt ami a szivembe van!!!
2013. ápr. 30. 19:59
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
kedves utolso tiszta szivbol kivanom hogy sikeruljon neked is :))))
2013. ápr. 30. 20:24
 12/37 anonim ***** válasza:
Szia. hidd el tudom mit érzel. én is nagyon kivagyok már, pont ma kaptam ezen ossze a férjemmel. persze nem akartam csak kijott, már nagyon nehéz. mi már lassan 4éve várunk ezalatt volt harom inszem és egy lombik.A lombikunk sikerult, de csak 8 hétig voltam terhes.... Sajnos! Nagyon nehéz nekem is hidd el, sot igy meg rosszab hogy lett volna de elment...Sajnos nem tudunk mit tenni csak várni.azzal nem lesz jobb, hogy napi szinten rágodsz ezen, csak rosszabb. tudom konnyu mondani, de én is talpra álltam. néha kicsit rosszabb, de majdcsak eljon a mi idonk is. Fel a fejjel, sajnos most mást nem tudok irni! Esetleg probaljatok meg a lombikot.
2013. ápr. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
A barátnőm petefészkei alulfejlettek, baba tervezés előtt elmentek orvoshoz, mert a családban volt genetikai probléma. több orvos is elmondta, hogy spontán egészen biztosan nem lesz gyermekük, de még orvosi beavatkozással sem biztos. Na ennek ellenére egy vetélés után 6 hónap múlva össze jött spontán úton a gyermekük. Most 1 éves múlt a pici.
2013. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

szerintem segítene, ha felkeresnél egy pszichológust. legalább ki tudnád beszélni magadból a fájdalmadat és ő egy baráttal, férjjel, ismerőssel, rokonnal, stb ellentétben) úgy reagálna a problémára, h azzal ne okozzon még nagyobb fájdalmat, hanem a segítségedre legyen.


én is sokszor leírtam már, most megteszem itt is: nagyon nehéz ezt elérni, de valóban nagyobb az esélyetek a babára, ha "feladod", azaz elfogadod, h talán nem lesz gyereked. nálam hormonális problémák, a páromnál visszatérő visszér, lassan kezdett tudatosulni, h ez a kettő elég sok egyszerre, talán sosem lesz gyerekünk. ráadásul az időből is kezdtem kifutni. kezdtem barátkozni a gondolattal, h talán sose lesz gyerekem, pedig kis koromtól kezdve szerettem volna. most először néztem szembe ezzel, nem hadakoztam ellene, csak vígasztaltam magam, h ilyen is van, nem szabad összetörni, stb, stb. és aztán spontán, természetes úton megfogant a baba! :-))))

2013. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

először is fel a fejjel!!!!tudom vagyis inkább csak gondolni tudom mennyire szenvedhetsz.a többiek tanácsa jó én kiegészíteném neked egy orvos nevével aki a téma kiválósága

Dr Szőnyi György G1 intézetben rendel keress rá neten,benne megbízhatsz ő tutira nem a pénzre hajt...az én műtétem pl ingyen volt különböző okokból...

2013. ápr. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj! Mindennek eljön a maga ideje! Csak türelem kell hozzá! Tudok olyat, hogy 7 éve próbálkoztak, dokihoz jártak, mesterséges megtermékenyítés, de az se sikerült és mind ezek után a hetedik év vége felé természetesen összejött nekik a baba!!! Egy a lényeg ne görcsölj rajta, ne számold a peteérést, amikor jól esik akkor legyetek együtt! Lehet tényleg elkéne mennetek egy kicsit kikapcsolodni, nem beszélni erről a témáról és figyeld meg... összejön! CSAK POZITÍVAN ÁLLJATOK/ ÁLLJ HOZZÁ! Szorítok nektek!!!
2013. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

10 es vagyok :)

én is viszont kívánok Neked mielőbbi babásodást :) Sokszor én is már ott tartok, hogy feladom, nem törődök vele , hogy kifog rajtam a pajzsmirigyem...De nem tehetem, 22 éves vagyok fiatal, életerős nő..küzdeni fogok és lessz gyerekem mégha belegebedek is :) Lehet még 100x elesek, összetörök, de én mindig fel fogok állni!és tudod miért?Mert ha ránézek a vőlegényemben látom benne a jövendőbeli kisbabánkat :) Kitartást neked is kedves kérdező és légy türelmes! A gólya rólad sem feledkezik el :)

2013. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Szia, csak azt tudom irni, h en ugyanigy ereztem, mindenkit irigyeltem, akit nagy hassal lattam, sokat sirtam. Nalunk mindkettonknel volt problema, aztan ot ev, ot inszeminacio utan a hatodik lombik sikerult, azaz a tizenegyedik beavatkozas. Kozhely, de kitartas, amikor vegre sikerul, mindaz a keseruseg, amin atmegy, semmisse valik, lenyegtelen lesz.
2013. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
higyetek el hogy nagyon sokat szamitanak a szavaitok!!!!
2013. ápr. 30. 20:50
 20/37 anonim ***** válasza:
1%
Másnak komoly problémái vannak, te meg ilyeneken kattogsz..
2013. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!