Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kerhetek segitseget? Mar...

Kerhetek segitseget? Mar annak a szelen allok hogy be vonulok egy elme gyogyintezetbe?

Figyelt kérdés
egyszeruen mar nem birom tovabb.....oly annyire faj a szivem es a lelkem hogy nekem miert nem lehet kisbabam? MIERT?? KINEK MIT VETETTEM? Mar 3 eve hogy probalkozzunk a ferjemmel es nem jon,,,egyszeruen mar mindent ki probaltam de nem sikerul...rengeteg penz a magan dokiknak.....rengeteg vizsgalat,labor...de ami a leg rosszab az az ido ami feleslegesen eltelt....ma a ferjem ra kerdezett hogy nekunk mikor lessz mar gyermekunk? a szivem szakadt meg,be mentem es sirtam de ugy hogy o ne lassa!!!! a ferjemmel minden rendben.......velem van a baj....nagyon alacsony a progeszteron szintem amire mar 5 honapja kezeles allat allok,de semmi!!! 3 EV 3 EV mostmar nem birom....anyira faj a szivem amikor mas kismamakat latok nagy pocakkal,vagy baba kocsival a babaval...egyszeruen megszakad!!!! annyit imatkozom hatha meg hallagat mar a jo ISTEN engemet is!!! ma nagyon rosszul vagyok,egesz nap csak sirok...es mar arra is gondoltam hogy elmegyek egy psihologushoz vagy valami..... teljesen ki vagyok most idegileg!!!!! koszonom azt ha valaki el olvasta azt ami a szivembe van!!!
2013. ápr. 30. 19:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

A férjed nem tudja a bajod!? Vele nem tudod ezt megbeszélni!?

Fogadjatok örökbe, s majd akkor nem fogtok rágörcsölni, s össze jö a saját!!!

2013. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Te vagy ezzel így...mi mégcsak nem is próbálkozhatunk és nálunk is velem van a baj..5 éve diagnosztizáltak nálam autoimmunis pajzsmirigy alulműködést,azóta nem tudják eltalálni a megfelelő adagot, a TSH-m legutóbb 9,258 volt ezért inkább nem is próbálkozunk..nehéz én tudom, de minden Isten akarata és mindennek megvan az oka! Semmi sem történik ok nélkül!Próbáld valamivel elfoglalni magad, én festeni kezdtem el és futni...menjetek a férjeddel kirándulni, szórakozni, szeressétek egymást és egymásért éljetek amíg nem jön a kis poronty :) Hidd el ha eljön az ideje és jönni akar, akkor jönni is fog :)
2013. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
kedves utolso...ti miota probalkoztok?
2013. ápr. 30. 20:10
 4/37 A kérdező kommentje:
jaj bocs nem igy akartam fogalmazni hogy probalkoztok....hanem hogy miota szeretnetek babat?
2013. ápr. 30. 20:11
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a tengerhez 2 hétre nyaralni pont félidőben.

Ne próbálkozz,ne gondolj gyerekre,pihenjetek,érezzétek jól magatokat.

Ha nem görcsölnél ennyire rá,előbb jönne.

2013. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 3 éve. Az előző kapcsolatom ezért ment tönkre, mert elmondtam hogy nekem valószinűleg nem fog összejönni. Azt hittem ez nem fog zavarni egy férfit. De kiderült, hogy mégis. :(
2013. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom hogy ilyen helyzetben vagytok. Igazából csak azt tudom tanácsolni, hogy próbálj kicsit lazítani és nem annyira rá görcsölni. De tudom hogy ez nagyon nehéz. Kivánom hogy minél előbb össze jöjjön. Öt hónapja kezelnek a három évhez képest az nem olyan sok idő. Még egy kis türelem, sikerülni fog.
2013. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy vetélésem és akkor hasonlókat éreztem amit te is érzel, persze fogalmam sincs mekkora a bánatod, de egy ici picit tudom. Fölösleges ezen agyalni, hogy mi miatt nem jön a baba. Ha az orvosok nem találnak semmi okot akkor biztosan valami lelki oka van. Könnyű mondani, de tényleg ilyenkor az a megoldás ha feladja az ember, mert akkor tuti jönni fog. A vetélés után azt hittem soha nem lesz gyermekem, folyton ezen görcsöltem és persze nem is jött a baba. Aztán egyik hónapban zaklatott egy ismeretlen, rendőrségi ügy volt és rettegtem tőle. És eszembe sem jutott a baba, fogalmam sem volt mikor volt az utolsó mensim és láss csodát abban a hónapban jött a baba. Most 11 hetes pocakban, voltak gondok vele, de egyenlőre jól van. Rengeteg ismerősöm van akiknek 4-6 év után sikerült a baba, és ők is mind azt mesélik, hogy akkor jött mikor teljesen lemondtak már róla. Menjetek el egy jót nyaralni, érezzétek jól magatokat, csináljatok egy második nászutat, ne számítson a baba, egy pár hónapot hagyjátok a teszteléseket, hőmérőzést, stb.-t felejtsétek el a baba témát. Csak ti ketten számítsatok. Csináljatok olyan dolgokat amiket nem szoktatok. Én egy praktikát hallottam még, ami nem annyira általános. Széntablettát kel 1-2 alkalommal bevenni a peteérés előtt, sok vízzel, mert a szén megköti a méreganyagokat a szervezetből. Gondolj arra mikor babát látsz és nagy pocakos mamákat, hogy lehet 10 éve vártak arra a babaára. Nincs senkire ráírva,hogy mennyit küzdött a gyermekéért. Soha ne add fel, mert 3 év igazából még nem ok az elkeseredésre. Szedd össze magad, légy jó házi asszony, remek szerető az ágyban, tarolj le mindenkit a munkában, és ne keseredj el mert így csak elásod magad. Fel a fejjel és hidd el, hogy néhány hónap múlva ott lesz a második csík.
2013. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
koszonom a biztato szavakat!!
2013. ápr. 30. 20:18
 10/37 anonim ***** válasza:
Mi még csak arra várunk, hogy próbálkozhassunk sajnos :) ilyen eredményekkel felesleges a próbálkozás, mert vetélés lenne a vége :/ Ennek már 1 éve..remélem májusban már jobbak lesznek az eredményeim és végre elkezdhetünk próbálkozni :)
2013. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!