Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prosztatagyulladással kapcsola...

Prosztatagyulladással kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve járunk andrológushoz, ki van tenyésztve a baci, megvan hogy mire rezisztens, mégsem akar elmúlni.

Tünete szerencsére nincs, "csak" az átmeneti meddőség amit a gyulladás okoz, és a spermában az extrém fehérvérsejtszám emelkedés.

Kinek milyen gyógyszer segített, és mennyi idő után szabadult meg a gyulladástól (a férje)?

Visszatérhet ez ha végre meggyógyul?



#prosztatagyulladás #leukocitózis #extrém leukocitózis
2013. ápr. 18. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én páromnak 2 hétig kellett 2x2 kliont szednie és neki ettől elmúlt és azóta sem jött vissza. Ez 1,5 éve volt.
2013. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én a Gentos-t szedtem 3 hónapig, Ez egy homeopátiász szer, el is múlt tőle, azóta szedem néha kúraszerűen, nehogy visszajöjjön.
2013. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A férjem 2 hétig szedett antibiotikumot, majdnem elmúlt. Majd 6 hétig szedett 3 fajta antibiotikumot, attól alig változott, és most megint 2 hétig szedi a sokadik fajtát.

Már nagyon elege (-günk) van, és eléggé kilátástalannak tűnik az egész. De ezek szerint lehet ez másképp is... Köszi, majd rákérdezek a dokinkra.

2013. ápr. 21. 08:32
 4/7 anonim válasza:
Melyik fajta bacit tenyésztették ki? Enterococcus Faecalis?
2013. ápr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!!nálunk is sajnos prosztatagyulladás csak lassan 4 éve tart!!!orvos hátán orvos és persze gyógyszer!!!enterococcus kitenyészett már többször is!!!semmi nem használ már annyi antibiotikumon van keresztül,hogy a gombásodástól sem lehet megszabadulni!!
2013. ápr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Most engem olyan doki gyógyít aki nem antibiotikum párti, hanem egyéb gyógyhatású készítmény. Eddig csak ez vált be, gyógyul!
2013. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, az is, meg azt hiszem még egy van, majd megnézem. Kiírthatatlan!

A doki szerint normálisan is benne van mindenkibe, már egy kár vízben elúszkálhat bárhová. Csak az a gond, ha sok van belőle. Hát nekünk sok van...

2013. ápr. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!