Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early tesztel...

Predictor early tesztel kapcsolatban vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Valóban olyan sok az álpozitív eredmény? Nagy csalódás lenne. És olyan hogy negatívat mutat, aztán mégis van baba? Nem várt előtt 2 nappal szeretném csinálni, most szombaton.

2013. márc. 26. 09:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mar rengetegszer megkerdeztek es rengetegszer leirtuk. Ird be a keresobe, meglatod. Bocs.
2013. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek szomorítani, de nekem fals pozitívat mutatott. Nem egy olcsó teszt és én ráadásul kettőt vettem belőle. Mind a kettő "pozi" lett, örültünk a férjemmel, mert nagyon várjuk már a kistesót. De aztán két napra rá megjött!!! Szerintem csak akkor higgy neki ha közel olyan erős a tesztcsík mint a kontroll.

Remélem azért segítettem egy kicsit. Azért pozitívan állj hozzá hátha a teszted is pozitív lesz :)

2013. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, kedves vagy. Akkor készülök másfajta teszttel is.

Olvastam valami olyasmit is hogy nem mindegy milyen a második vonal színe. Erről tapasztalat?

2013. márc. 26. 10:34
 4/27 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is fals pozit mutatott,pedig már nagyon beleéltük magunkat!Soha többet nem veszek ilyen tesztet! :(
2013. márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Sajnálom... A nem várthoz képest mikor csináltátok a tesztet?
2013. márc. 26. 10:44
 6/27 anonim ***** válasza:
Én nem várt előtti napon csináltam és halvány pozi volt és mégis megjött! De már többször is becsapott ez a teszt! Nem éri meg az árát!
2013. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
engem is becsapott a múlt héten. Most meg sírok ezerrel :(
2013. márc. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívat mutatott és nem vert át.
2013. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

Én nem várt előtt két nappal teszteltem az elsőt és namvárt napján a másodikat. Halvány rozsaszínes csík volt mind a kettőn, szemmel jól látható! De mégsem volt baba :(

Talán majd most, holnap reggel tesztelek! Nagyon dicsérik a rosszmanos facelle tesztet, nem mutat fals eredményt. És az ára is nagyon jó!

2013. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
én a nemvárt elött 2nappal teszteltem
2013. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!