Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek?! Kérlek...

Terhes lehetek?! Kérlek olvassátok el és írjatok mert nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

Több mind 2 hete szeretkeztünk a párommal védekezés nélkül. 5 nappal ezelőtt elkezdtem vérezni de csak egy nagyon picit ilyen kis foltok,aztán másnap reggel nagyon megjött de ez maximum 2 napig tartott! Vettem 2 tesztet de negatív volt..

Folyamatosan eszek és kívángatok,fáradékony vagyok,hangulatváltozások is vannak és a melleim is meg duzzadtak. Nem tudom mit tegyek! Kérlek segítsetek!


2013. ápr. 12. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia.szerintem biztos nem vagy terhes mert már + lett volna...kis vérzés is vérzés..sokszerencsét
2013. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Peteérés jele is lehet talán. De nem csak megjött?? Mikor kellett volna megjönnie?

Probléma lenne, ha terhes vagy? :/

2013. ápr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogy peteérés, beágyazódást akartam írni.
2013. ápr. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én részemről nem lenne baj a pici,sőt nagyon örülnék neki csak a párom nem szeretné ezt a babát!


Nem kellett volna még megjönnie mindig hónap végén mensizek!

2013. ápr. 13. 00:02
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor peteérés környékén voltatok együtt? Nem tudom számolni ki, bocsi.. :">

Ha középidőben voltatok, akkor az a vérzés lehetett beágyazódási vérzés is, habár én úgy tudom az kevés, alig 1-2 csepp szokott lenni és nem igazi vér, csak maszat. :S

2013. ápr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2013. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a parod nem szeretne, akkor inkább abban remenykedj, hogy ne legyél terhes....
2013. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek! Kétségbe vagyok esve eléggé mert nem tudom mi van az lesz a legjobb ha Hétfőn elmegyek nőgyógyászhoz.. vagy pedig várok még 1hetet és csinálok újjabb tesztet! Szerintetek?
2013. ápr. 13. 10:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászhoz 6-7 hetesen érdemes menni.Addig maximum megvastagodott nyálkahártyát fog látni.
2013. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod, semmiről sem tehetsz, a párod ugyanúgy részese ennek mint te. Ha kiderül hogy terhes vagy, akkor sincs itt a vég, két választásotok van amit közösen kell meghoznotok. :)
2013. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!