Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvassátok el a lenti sztorit,...

Olvassátok el a lenti sztorit, légyszi. Terhes lehetek, v nem?

Figyelt kérdés
30.-án voltunk együtt,ovum elvileg olyan 31-02-ig lehetett,nem mindig pontos a ciklusom.. Kedd-szerdára vártam,de szombaton megjött.. Vagyis nem tudom,mert sokkal világosabb,valamivel kevesebb,mint szokott lenni.. Szombat-vasárnap megőrültem a nyilaló fájdalomtól,mára semmi,néha néha egy két nyilalás,derekam viszont fáj.. Mellem fájt egy hétig,fájdalom kezdetekor megjelentek a bimbón kisebb fehér pöttyök. A fájdalom elmúlt,a pöttyök maradtak. Beágyazódási vérzés,v mensi szerintetek? (még ma is tart..,olvastam,h tarthat 3-4napig is) van értelme tesztelni valamikor,v nincs?

2013. jan. 14. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Vlaszeg valami gond lehet odabent. Beágyazódás már ilyenkor nem lehet.
2013. jan. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, a beágyazódás aktus után 6-8 nappal van, és az pici barnázás.
2013. jan. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Keress fel egy orvost,ne tesztet vegyél.Más gond is lehet,nem csak terhesség.
2013. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!