Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Lehetek terhes? Olvassáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Lehetek terhes? Olvassátok végig légyszíves!

Figyelt kérdés
2 hete lefeküdtünk a barátommal. Védekeztünk, de az első gumit átcserélte egy másikra, és aztán azt is lehúzta, mert lecsúszhatott volna.. Nem élvezett el, de kézmosás nélkül húzta fel a másikat, aztán pedig mikor nem jött össze, megujjazott... Mivel úgy tudom, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, ezért félek, hogy mi van ha ráment a kezére, vagy a gumira...Igaz 2-szor nem tette be de hozzám ért..Azóta elolvastam egy csomó hasonló kérdést, meg, hogy milyen tünetei vannak a terhességnek, és elkezdett hányingerem lenni, szúrni a hasam, a mellem, de lehet, hogy csak beképzelem magamnak az idegességtől. Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes legyek?

2013. jan. 2. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szinte 0. Ne képzelődj.
2013. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

sos?? 2 hete?

szerintem vegyél egy terhességi tesztet sos most!!

2013. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. köszi a választ.
2013. jan. 2. 19:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Az eselye szinte nulla h terhes v, hogy az elovaladektol teherbe ess ahhoz eleg sok kene ez az egyik a masik meg h kb 7 mp ig el a sperma meg az elovaladek ,,szabadon,,
2013. jan. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2013. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szabadon??? És rabságban?:D
2013. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmi eselye kb:) Teszt negativ lett ugye?
2013. jan. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Már azóta megjött és így gondolom nem vagyok terhes....
2013. jan. 23. 09:03
 9/13 anonim válasza:
Szia én orvos vagyok és még akkor is lehetsz terhes ha megjött, csináltass terhességi tesztet!
2013. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó biztos orvos :DDDDDD Ha megjött rendesen, vérrel, tehát nem pecsételő vérzés vagy barnás folyás 2-3 napig, AKKOR NEM VAGY TERHES.
2013. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!