Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Lehetek terhes? Olvassáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Lehetek terhes? Olvassátok végig légyszíves!

Figyelt kérdés
2 hete lefeküdtünk a barátommal. Védekeztünk, de az első gumit átcserélte egy másikra, és aztán azt is lehúzta, mert lecsúszhatott volna.. Nem élvezett el, de kézmosás nélkül húzta fel a másikat, aztán pedig mikor nem jött össze, megujjazott... Mivel úgy tudom, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni, ezért félek, hogy mi van ha ráment a kezére, vagy a gumira...Igaz 2-szor nem tette be de hozzám ért..Azóta elolvastam egy csomó hasonló kérdést, meg, hogy milyen tünetei vannak a terhességnek, és elkezdett hányingerem lenni, szúrni a hasam, a mellem, de lehet, hogy csak beképzelem magamnak az idegességtől. Szerintetek mennyi az esélye, hogy terhes legyek?

2013. jan. 2. 19:20
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kislány,nemtudom,hány éves vagy,de az eszem megáll ilyen kérdésektől...

Az ember nem lesz attól terhes,hogy a pasija előválladékos kézzel simogatja,ujjazgatja,ráadásul úgy,hogy előtte eltelt már pár perc. Az előválladéktól nem leszel terhes,mert abban nagyon kevés az esélye,hogy életképes spermiumot találsz.

És elárulok valamit,még a spermás is a keze a te drága párodnak és úgy ujjazgat,esetleg élvez p*ncidra,még akkor sem vagy terhes,hiszen annak a kis ügyes,mozgékony himivarsejtnek is elkell valahogy jutnia a hüvelyeden és petevezetékeden keresztül (ami nem 2-3cm) az érett petesejtedhez (ami max egy napon belül elhal),---- és,ha ez bekövetkezik akkor leszel kicsilány terhes.

Annak a kis ügyes fickónak nem kis löketre van szüksége,hogy a petesejtedhez jusson,hiszen neki is megvan szabva,hogy meddig életképes.


Úgyhogy,következtessünk: Pasid orgazmusa során lehetsz terhes,amikor belédlöveli a "gyerkőcöket",magától az nem mászik fel oda!


Nemhiszem,hogy sokkal fiatalabb lennél nálam,de én azt tanácsolom neked,ilyen "tudással" inkább ne szexelj! Ha nem vagy tisztában azzal,hogy hogy lehetsz terhes,akkor hanyagold még pár évig.


Üdv

20L

2013. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kedves 10. válaszoló, tévedésben vagy, vannak olyan esetek amikor még rendesen megjön a menstruáció, hiába terhes valaki barátnőm anyja mikor a második gyereket várta még hat hónapig volt vérzése....


A kérdezőnek pedig csak annyi, hogy hány éves vagy, ha ilyeneket kérdezel, akkor sztem nem kéne szexelned annyira fiatal vagy!!!

NEM vagy terhes de megnyugtatásképpen nyugodtan csináltass tesztet, bármely drogériában patikáéban kaphatsz. A következő aktussal meg várj addig amíg nem leszel korosabb, és nem kérdezgetsz ilyeneket...-.-

2013. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Dr. Halál válasza:

Szia én orvos vagyok...


LOOOL!!!!! :)

2013. ápr. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!