Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesseg? Ketsegbe vagyok esve!

Terhesseg? Ketsegbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
A baratommal 1hete szakitottam ugyanis kiderult hogy minden egyuttletkormiutan elelvezett bele nyult a spermaba azutan pedig belem ez kb 30mp-et vett igenybe. ezt szinte minden 2 es 3 naponta megtette. en ezt az egyik baratjatol hallottam aki annyira sajnalt hogy elmondta. Szerintetek mennyi az eselye hogy kisbabam legyen???? egyaltalan sikerulhetett??? 4 nap mulva kene megjonnie. a hatam sajog a melleim nagyon fajnak nagyobbak is es ilyen bo kremes folyasom van. kerlek segitsetek !!!
2013. jan. 22. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, előfordulhat a terhesség!

Na de te észre sem vetted h benned nyúlkál a pasid? Bocs egy kicsit morbid történet:D

2013. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tok normalisnak tunt hogy o elelvezett aztan meg egy picit visszanyult a kezevel... tudom hogy az szamomra atelni volt morbid
2013. jan. 22. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóval ő végülis teherbe akart ejteni?
2013. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valoszinuleg ez volt a szandeka csak azt nem ertem miert. 19 eves vagyok igazabol nem lenne problema a gyerek. csak egy ilyen kapcsolatbol ki szeretne?!
2013. jan. 22. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát valami tutira nincs rendben a pasival:D

Nem kérdezted, hogy miért csinálja ezt?

Egyébként ha jól értem, megszakítást alkalmaztatok védekezés gyanánt, és sajna abból is simán lehet gyerek.

2013. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!