Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétségbe vagyok esve, lehet...

Kétségbe vagyok esve, lehet ez a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Már több kérdésemre is választ kaptam az aktus szerencsétlen körülményeivel kap.-ban, de egyre jobban félek: kb. ma vagy holnap kellene megjönnie, és már egy hete viszket és érzékeny a jobb mellbimbóm.(de csak a jobb) Olyan,mintha be lenne gyulladva, mert meleg is....Ez lehet az első jel? Vagy a menszi jele? Mert néha úgy érzem, mindjárt megjön, aztán semmi.....Normális ez?
2010. márc. 21. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is viszketett a mellem múlt héten! Érdekes módon nekem is csak a jobb, azt hittem babás vagyok, de nem mert szombaton megjön! Szerintem nem vagy terhes lehet csak késik pár napot!!
2010. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól, hogy itt szétstresszeled magad, nem fog elmúlni a terhességed, ha már az vagy! Szóval felesleges naponta új kérdést kiírnod, meg tüneteket keresni magadon, amivel igazából nem kerülsz közelebb az igazsághoz, meg csak idegesíted magad, meg még korai is. Csak most kell majd megjönnie. Szépen megvárod mi lesz, lehet megjön szépen időben, aztán kár volt ez a nagy hűhó! Ha meg késik (nem fél napot, legalább 2-3-at), akkor csinálsz tesztet, meg kezdhetsz izgulni...Addig nem sok értelme van, már úgy sem tudsz változtatni rajta, csak kivárni, hogy mi sült ki belőle. Kívánom a legjobbakat!
2010. márc. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hála Istennek megjött,de hát jobb félni mint megijedni. (Egyébként köszönöm a fejmosást, jogos volt:D)
2010. márc. 22. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!