Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit 21. -ére?

Ki nem várja a mensit 21. -ére?

Figyelt kérdés
Második gyermekem lesz, de legalább annyira izgulok mint az elsőnél, ma kezdtünk próbálkozni, a ciklus 18. napján, a ciklus. hu szerint ma és holnap kisfiúra van esély :) Első gyermekem 23.-án lesz 11 hónapos és kislány, ilyen kis korkülönbséget terveztünk direkt. Persze nem esek kétségbe ha e hónapba nem jön össze, csak olyan jó izgulni! :) Meséljetek hanyadik gyereketek lenne, hány éves/ek, ti hány évesek vagytok? :) 26/n

2013. ápr. 9. 23:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nekem 5 nap van még a nem vártig, de van egy kis barnázásom, meg görcsöl a hasam, mint amikor megjön, lehet most hamarabb fog megjönni? Sose volt hamarabb nekem, csak később. Lányommal nem várt előtt 2 nappal volt barnás, de nem emlékszek akkor görcsöltem-e. Ti mit gondoltok? Nektek van valami tünet, babára vagy mensire?
2013. ápr. 16. 13:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Szia :) 7-es vagyok. Semmi tunetem nincs, mensi elott 1hettel mar szenvedek, hiszti rohamaim vannak, most olyan nyugodt vagyok, cicim se faj, hasam sem gorcsol. Bar meg van 4napom.. Nem szoktam barnazni, igy ebben nem vagyok jartas :/ de az jo jel lehet, ha a masik gyerkocnel is volt. Drukkolok mindenkinek :)
2013. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ma reggel óta elèg szarul vagyok. Mindjàrt megjön èrzès, mellfàjdalom, gombóc a torkomban, rövid ideig tartó hasgörcsök ès nyilalàsok, gyomorfàjàs. Szombat a leghamarabb hogy megjöhet. Addig mèg sok idõ van, annyira lassan telik.. Jó sok pms tünetem van ha nem a baba :-)
2013. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem pár napja olyan émelygős a gyomrom, nekem is van szurkálás, meg gombóc a torokban érzés. Remélem, hogy baba van a dologban mindannyiónknál. Barnázásról én sem tudok semmit, de hátha most is jót jelent. Szorítok mindenkinek! :)
2013. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nincsen baba, megjött ma :(
2013. ápr. 19. 11:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom kedves kérdező. De ne csüggedj, hátha jövő hónapban sikerül. Nekem is megjött sajnos. Mindenkinek a legjobbakat kívánom. (Első válaszoló voltam.)
2013. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!