Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit 10-ig?

Ki nem várja a mensit 10-ig?

Figyelt kérdés
ti teszteltetek már? én igen és negatív lett sajna de tűnet megvan minden ,és nálatok?
2013. jan. 30. 16:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én 6-ra nem várom.

Túl korán teszteltél. Majd 10-én csinálj egy tesztet, akkor talán nagyon-nagyon halványan pozitív lesz.

2013. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2ára nem várom, ma mintha egy pici halvány csík lenne, de még nem élem bele magam. Volt már ilyen és még is megjött!
2013. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ.lehet igazad van,csak alig birtam ki hogy ne teszteljek.és miért anyira nagyon nagyon halványan?
2013. jan. 30. 16:15
 4/11 A kérdező kommentje:
2/3.válaszólónak.igen azér lehet anyira halnyka az a csík mert neked itt van közel a 2-dika. kivánom neked legyél két csíkos :)
2013. jan. 30. 16:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 10-re nem várom.Neked milyen tüneteid vannak?Én semmit nem érzek :(
2013. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha 10én kéne megjönnie, akkor nem biztos, hogy erős két csíkod lesz.

De reméljük, hogy hamarosan kettő csíkos leszel :))

2013. jan. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást.hát igen nekem vannak tüneteim.(mellfeszűlés néha szédűlés hányinger és rám szokot törni az éshég a petefészkeimnél szúrt és alhasi fájdalmaim is voltak párnapig,és stb,szóval vannak jelek de még bizonytalan vagyok én is.és ti nektek milyen tűnetek vannak?
2013. jan. 31. 08:00
 8/11 v-f.m. ***** válasza:
Sziasztok csajok, én is csatlakoznék hozzátok, remélem nem baj :) Én 02.04-re nem várom. 1. próbálkozós hónap, tünetek: voltak alhasi "fájdalmaim" mára már csak egy tompa érzés van, és néha szurkálás, 3 napja főleg reggel, de néha délelőtt is hányinger, mellbimbó fájdalom. Remélem ezt egy kisbabó csinálja. :)
2013. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek drukk :) remélem mindannyiran örülhetünk 10-e körül.Aznap reggel fogok én is tesztelni :)
2013. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 15 re nem várom. Volt egy kis fájdalom a hasamnal meg fehér krémes folyásom( semmi szaga semmi). Nagyon bizonytalan vagyok. Nagyon várnánk a babát. Drukkol nektek is.
2013. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!