Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensit 21. -ére?

Ki nem várja a mensit 21. -ére?

Figyelt kérdés
Második gyermekem lesz, de legalább annyira izgulok mint az elsőnél, ma kezdtünk próbálkozni, a ciklus 18. napján, a ciklus. hu szerint ma és holnap kisfiúra van esély :) Első gyermekem 23.-án lesz 11 hónapos és kislány, ilyen kis korkülönbséget terveztünk direkt. Persze nem esek kétségbe ha e hónapba nem jön össze, csak olyan jó izgulni! :) Meséljetek hanyadik gyereketek lenne, hány éves/ek, ti hány évesek vagytok? :) 26/n

2013. ápr. 9. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én 23.-ára nem várom. Második lenne nekünk is. Nekünk is kislányunk van, 13.-án lesz 21 hónapos. Nekem tegnap lett pozitív az ovutesztem, így beleadtunk mindent. :) Olyan pozitív érzéseim vannak, hogy repülni tudnék. Remélem ez jót jelent és egyikünknek sem jön meg.. :) 31/n
2013. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szorítok hogy pozitív legyen mindkettőnknek, úgy izgulok :)
2013. ápr. 10. 13:39
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Èn sem vàrom 21-re. Nem èrzek semmi különöset ès az ovut se vettem èszre :( Nem tudom mit figyeljek mert eddig sose kèszültem babára ès úgy tünik nem ismerem elèggè a testem. Elsö probálkozos honapom. Sokmindent olvastam hogy mi alapján lehet tudni mikor van pè.. Hömet nem kezdtem mèrni azt majd köv. honaptol ha nem jön össze most. Vitamint szedek, a folyàsombol semmi nem derül ki.
2013. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem első babánál az volt a tünetem, kb. nem várt előtt 1 héttel, hogy szurkált a szeméremcsontomba meg a légfrissítőt büdösnek éreztem pedig sose volt vele bajom, mindig azt használtuk. Tünetem most semmi mondjuk még nem is lehetne :)
2013. ápr. 10. 21:54
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én 20-ra nem várom. Első baba lenne, kettőt elvesztettünk. Ilyen a hőm

[link]

2013. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
szép, ebből akár baba is lehet :) Sajnálom a babák elvesztését :(
2013. ápr. 12. 21:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok :) 20-ra nem varom :) masodik gyerkoc lenne :) olyan izgi, 3.honapunk. Teljesen mas "igy tervezni" Az elso meg csak "gondolati terv" volt, hogy majd karacsony utan probalkozunk, abba hagytam a tabit, megszakitassal vedekeztunk es nov. 6.-an tudtam meg h 6 hetes allapotos vagyok.
2013. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 20-ára nem várom. Második babánk lenne. Ez az első próbálkozós hónapunk, bízok benne nagyon, hogy sikerült. A kislányom is első nekifutásra összejött. Ő már 27 hónapos, pontosan 3 év lenne köztük, ha sikerülne most a baba.

Nagyon drukkolok mindenkinek!

Egyetértek veled kedves kérdező, én is ugyanúgy izguluk, mint az első terhességemnél.

2013. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem, 20-ra többen nem várják. Köztük én sem. :)

2. gyerkőc, 4. hónapunk, sokat nem várok, mivel az első 3 év után jött össze, de hátha nekem is jár néha egy kis meglepetés. :)

Ja, a kisfiam 2,5 éves, én 31.


D.

2013. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) 7es vagyok, hogy erzitek magatokat? En meglepoen jol :) 1hettel mensi elott mar szoktak lenni pms tunetek, remelem ez igy is marad :))
2013. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!