Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcom van sajnos volt már...

Pcom van sajnos volt már valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Clostyt kaptam mert nem valószínű h van mindig peteérésem ezt szednem kellet ciklus 3ik napjátol 5 napon keresztül, ez már meg történt de viszont nem hivott vissza a doki ellenőrzésre h meg nézze h alakult, érdekelne h magátol is meg reped a tüszö vagy kell hozzá tüszörepesztés? Jh és most duphastont kell szednem 10 napig. El bizonytalanodtam :/

2013. ápr. 9. 13:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
huh most kicsit meg ijedtem :/ pedig állitolag nagyon jo doki és nem is keveset fizettem....akkor holnap keresek Endokrinológust és el fogok menni hozzá!KÖszi a segitséget,abban nem tudnál segiteni h most mitöl lehet hasszurkálás illetve a hasfájás és fáj már kicsit a mellbimbom is ?
2013. ápr. 9. 18:04
 12/19 A kérdező kommentje:
olyan meg jön érzésem van..
2013. ápr. 9. 18:08
 13/19 anonim ***** válasza:

Tudod hány dokinak van jó hírneve akik egy kókler. Engem egy nagyon híres konkrétan majdnem megölt.

Én azt ajánlom mindenképpen a Mensmentist keresd fel.

Hasszurkálás lehet a clostytól, sanszos lehet, hogy a bent ragadt pici ciszták is elkezdtek nőni tőle mindenképpen kéne egy uh.

2013. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen néztem az oldalt de ahogy nézem csak pesten van én pécsi vagyok :/
2013. ápr. 9. 18:46
 15/19 anonim ***** válasza:
Hat igen, nem artott volna egy 3. napi hormonvervetel is + egy minimum 3 pontos terhelt cukor es inzulinszint vervetel, mert a pco legfobb oka az IR. Es van meg egy rossz hirem. A tsh-d is magas a babahoz. Ok, hogy hatarerteken belul van, de az a hatarertek a kimaxos oreglanyokra vonatkozik, nem a "termekenyseguk" csucsan levo fiatal asszonyokra, lanyokra. A babahoz 1-2 kozotti ertek lenne optimalis, kozelebb az 1 hez (mellesleg a tsh es prolaktin ciklustol fuggetlen, tehat a ciklus minden napjan kb ugyanannyi). Mint felettem sokan irtak is mar, a nogyogyaszok egy fikarcnyit sem konyitanak a hormonokhoz, igy mindenkeppen az endokrinologus lenne a megoldas, mert a closty csak rontani fog az allapotodon kezeletlenul. Es ez a megjon erzes dolog is biztos amiatt van, hogy tul sok tuszod nott, vagy nem tud megrepedni, es kezdesz cisztasodni.
2013. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem megéri feljönni. Én Bp.ről járok Pécsre meddőségibe, nem olyan vészes az út.
2013. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Akkor már ne is vegyem be a duphastont még 4 napig kellene szednem?
2013. ápr. 9. 19:26
 18/19 anonim ***** válasza:
bajod nem lesz tőle, legalább megjön a mensid és akkor tudsz csináltatni 3. napi hormonsort.
2013. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hova kell mennem h 3napi hormont megnézzék? nödoki vagy endrodoki?
2013. ápr. 9. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!