Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcom van sajnos volt már...

Pcom van sajnos volt már valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Clostyt kaptam mert nem valószínű h van mindig peteérésem ezt szednem kellet ciklus 3ik napjátol 5 napon keresztül, ez már meg történt de viszont nem hivott vissza a doki ellenőrzésre h meg nézze h alakult, érdekelne h magátol is meg reped a tüszö vagy kell hozzá tüszörepesztés? Jh és most duphastont kell szednem 10 napig. El bizonytalanodtam :/

2013. ápr. 9. 13:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Semmi más gyógyszert nem szedsz csak Clostit kaptál?
2013. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen illetve a duphastont 14ik naptol...
2013. ápr. 9. 14:03
 3/19 anonim ***** válasza:

Az láttam. Csak a PCO IR-rel párosul és átalában szedniük kell metfomin és tartaniuk a diétát!

Meg én úgy tudom, hogy a closti az csak ront a PCO-n.

2013. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon ygorsan cseréld le a dokid. A pcos-t hármas kezeléssel kell kezelni ha 1 éven belül sincs spontán peteérés akkor lehet clostyzni de nagyon szigorú uh kontroll mellett, mivel nagy a veszéle, hogy ciszták lesznek tőle, még hozzá szép nagyok.
2013. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Baráti jótanács: ne pazarolj el éveket nem megfelelő kezelésre. Segítséget itt találsz:


[link]


[link]


www.mensmentis.hu

2013. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm h irtatok,nah szóval amikor mentem dokihoz 4hónapja akkor mondta h pcom van.elküldött hormon vizsgálatra jok lettek az eredményeim hála isten ,talán kicsit kevés volt a progi szintem,akkor kiderült h elözö honapban is volt peteérésem.Nincsenek tüneteim,rendesen van menzeszem soha nem késik mindig 25naposak a ciklusaim,semmi nekem fel sem tünt volna ha nem mondja a doki,nem vagyok túlsúlyos.semmi ezért mondjuk nem is értem...járok edzeni,probálok megfelelöen étkezni.Amit még hozzá szeretnék füzni h amiota szedem ugye amit fel irt,éreztem rendesen a peteérésemet elötte soha,illetve most ovu után 6-7napon vagyok fáj a hasam alja és néha szúr,illetve a derekam.remélem ez nem a gyogyszer miatt van.
2013. ápr. 9. 16:36
 7/19 A kérdező kommentje:
de ha most megjön akkor nem kezdem el a következö hónapot,megyek másik dokihoz..
2013. ápr. 9. 16:40
 8/19 anonim ***** válasza:

Megtudod írni a 3. napi vv eredményeit?

Az, hogy nem vagy túlysúlyos és van ciklusod semmit nem jelent, a pcos-k fele normál vagy vékony testalkatú és sokaknál van ciklus is.

2013. ápr. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

3-ik napon nem voltam csak 21ik napon az nagy baj? ezek lettek az eredmények :TSH 2,280mlU/l FSH 2,610U/l LH 2,160U/l


progeszteron 14,500 tesztoszteron 1,090 prolactin 343,000lU/ml nem mondta a doki h kell több hormon vizsgálat

2013. ápr. 9. 17:56
 10/19 anonim ***** válasza:
Na akkor itt bukik amit a dokid mondott. Az fsh/lh aránynak a 3. napon kell 1:1nek lennie. A progeszteron kivételével minden hormont a 3. napon kell nézetni.
2013. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!