Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ettől még lehetek terhes?

Ettől még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
úgy éreztem hogy végre sikerült..a párom angliában dolgozik, utoljára február közepén voltunk együtt, és azóta nem is jött meg a mensim. ma reggel viszont igen.. tehát akkor nem sikerült igaz?:/ de már volt rá példa többször is hogy hónapokig nem jött meg ezért nem éltem magam bele:/

2013. ápr. 6. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem látunk beléd! Csinálj tesztet és kiderül! De ha rendesen megjött akkor nagyon kicsi az esélye a terhességnek!
2013. ápr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem is azt kérdeztem hogy képesek vagytok-e belém látni..köszönöm
2013. ápr. 6. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha hónapokra kimarad a menstruációd akkor el kellene menni dokihoz, mert valószínűleg valami nem jó, esélyes hogy pl nincs peteérésed, akkor viszont esélytelen a teherbeesés.
2013. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megjött, akkor nem valószinű, hogy terhes vagy!
2013. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálhattál volna egy tesztet... na de mindegy. Ha volt már olyan, hogy hónapokig nem jött meg, akkor valószínűleg most is ez történhetett. Ha rendes mensesed van most, akkor nem hiszem, hogy terhes vagy. A kimaradozások miatt pedig érdemes lenne elmenni megvizsgáltatni magad.
2013. ápr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!