Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedtem előző hónapban, de március 6.- ától elfelejtettem aztán hagytam is mert majd elkezdem a következőt. Március 9-10 elég sokszor voltunk együtt a párommal, 11-12 vérezgettem de alig. Nem is kezdtem el a gyógyszert. Most ugy egy hete fájt a mellbimbóm piros volt, a mellem meg duzzadt,de az most már nem fáj. Fel vagyok fújódva, szúr a hasam folyamatosan, és a pisilésről ne is beszéljek. :) Szerintetek? Teszteltem de negatív lett. :/ Most április 7-8 kellene megjönnie. Köszi a válaszokat!jah és olyan 15.-e körül volt peteérésem mert akkor erős fehér folyásom szokott lenni.

2013. ápr. 4. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a gyógyszerszeést csak úgy félbehagytad, akkor lehetsz terhes, de hogy mikor lettél az, azt nem lehet tudni és csak két héttel a megtermékenyités után lesz elöször pozitiv a teszt.


SZóval lehetsz terhes, a teszthez megvalószinüleg még korán van. Egy hét múlva tesztelj újra meg menj el orvoshoz.

2013. ápr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem is gondoltam ilyenre, csak most mulhét vasárnap bevittek az ügyeletre, mert nagyon fájt a hasam és nem tudtam miért, a doki azt mondta, hogy menjek nődokihoz és ha mindne rendben akkor kivizsgálás. Én ekkor jöttem rá hogy én lehetek terhes is és vettem tesztet. Ha nem jön meg most vasárnap vagy hétfőn elmegyek dokihoz. Csak tudni akartam járt e igy valaki. :) ELférne igazából, ha jönni akar jöhet, de azért még egy 2 évet vártam volna vele. :) Köszi a választ.
2013. ápr. 4. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
szia. Én is pont így jártam, elkezdtem szedni és elfelejtettem 2-3 bogyót bevenni, és félre is tettem, hogy jó majd kövi hónapban szedem rendesen. el is kezdtem szedni rendesen és 1 napot késett csak. szóval még hatotta bogyó így is hogy egy hónapig nem szedtem. szóval szerintem nálad is ez lehet. persze azért ha nem jön meg csinálj tesztet.
2013. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És amugy volt valami tüneted?
2013. ápr. 5. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, szúrt a hasam oldala meg hányingerem is volt :) De nem lett végül semmi sem belőle.
2013. ápr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, nahh nem látott még semmit, szombaton vissza kell mennem, mert még mindig nem jött meg de viszont szur a hasam. A cicim is nőtt, és folyamatosan paradicsomot eszek :) Mikortól láthatja a doki?
2013. ápr. 10. 17:05
 7/7 A kérdező kommentje:
Jahh viszont lett két nagyon halvány tesztem is ami alig látszik de ott van... :)
2013. ápr. 10. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!