Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Előző hónap elején voltam együtt a párommal, aztán csúnyán felfáztam, az előző hónap közepén nőgyógyásznál is jártam.(egy szót nem szólt hogy az lennék)

Késik a mensim, e hónap elején teszteltem, negatív lett.

Igaz párommal védekeztünk, de az se 100%..

Terhes lehetek?( korai volt még akkor tesztelni??) vagy mitől késhet??


2013. ápr. 4. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hónap elején együtt voltatok, hónap közepén még nem biztos hogy látta volna még ha az is lennél. Viszont ha eltelt egy hónap (ha jól értelmezem,ugye?) a szex és a tesztelés közt, és negatív, és még védekeztetek is, akkor szerintem nem valószínű, hogy terhes lennél. A felfázás, meg sima megfázás meg ilyesmik is tudtommal okozhatják a késést, meg stressz pl. De persze nem mondhatom 100%ban hogy mi lenne. De szerintem nem valószínű! Ha nem jön meg még napokig, érdemes lenne elmenni újra nőgyógyászhoz! majd írj ha van vmi fejlemény!
2013. ápr. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors,hasznos,kedves választ:)

Írok majd:)

2013. ápr. 4. 23:19
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, bocsi ezt most látom csak: elárulod, van e azóta fejlemény? sajnos az az igazság hogy kiscit hasonló cipőben vagyok mint Te, köszönöm!!
2013. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!