Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a terhességi...

Kávétejszín kérdése:

Megnéznétek a terhességi tesztem? Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem (tegnap kellett volna megjönnie), és halvány második csík jelent meg.

Akik már pozitívat teszteltek, azoktól kérdezem leginkább: a halvány csík is csík?

[link]

[link]

Mennyire biztos, hogy ez most terhesség? (Bocsi, nem nagyon tudok most összefüggő mondatokat írni...)


2013. márc. 28. 08:52
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Szívből gratulálok,ez bizony nagyon szép pozitív! :)

Mióta próbálkoztok?

2013. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ez iszonyat egyértelműen pozi! Itt nincs is kérdés! Gratulálok! :D
2013. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Fél éve próbálkozunk. :)


Mikorra kérjek időpontot dokihoz? Mikor látja már, hogy terhes vagyok? 1 hét múlva? 2? Nem tudok semmit... :( Fogalmam sincs, mit kell most csinálnom. :(

2013. márc. 28. 09:59
 24/34 anonim ***** válasza:

Ez bizony tényleg teljesen egyértelműen pozitív. Az én első pozi tesztem alig volt látható, ahhoz képest ez kiveri a szememet. :-)

Szerintem kb. 1 hét múlva nyugodtan menj orvoshoz, de valószínűleg ebben az esetben vissza fog még hívni a 6-7. hét környékén, hogy megnézze, hogy addigra lesz-e szívműködés.

Sokan csinálják azt, hogy megvárják a menszesztől számított 8. hetet, és csak akkor mennek orvoshoz, de én nem bírtam kivárni, és már az 5-6. hétben mentem mindkét terhességemnél. Ezt neked kell eldöntened, de már most biztosan fogja látni a petezsákot a doki.

2013. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
ha nincs gond, ráérsz kb. 7 hetesen elmenni! pihenj sokat innentől, és élvezd, amíg lehet:))))
2013. márc. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Április 12. az időpont. Az úgy reális, nem?

Annyi kérdésem van még, hihetetlen... Hányinger mikor kezdődik? Nem akarok hányni... :( :D

2013. márc. 28. 10:10
 27/34 anonim ***** válasza:
Először is nagyon gratulálok kérdező!!!! Lehet hogy nem is lesz hányingered ez nem törvényszerű. Sőt lehet az is hogy teljesen tünet mentes terhességed lesz. Általában a 6-7 körül jelentkeznek a tünetek de ez egyén függő.
2013. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
13as vagyok.Én is azt ajánlom,hogy ráérsz 7-8 hetesen elmenni,mert akkor már biztos látszani fog.Apa reakciója nagyon aranyos,szegénykék ilyenkor tényleg olyanok mint a gyerekek.Mi amikor mentünk 19.héten uh-ra (apa csak akkor látta elöször gépen)úgy figyelt mint egy kis ovis,és amikor doki megmondta,hogy fiúcska,akkor még pityergett is :)Miután beszálltunk a kocsiba legalább 10 percet csak ült és vigyorgott,de nem bírt elindulni,mert remegett a lába is :)Ennél nagyobb csoda nincs a világon csajok,amikor két ember szereti egymást és abból egy 3.kis élet lesz :) Pityergés indul :D
2013. márc. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ja nem biztos,hogy lesz hányinger nem törvényszerű,én pl csak kb egy hétig éreztem esténként egy kis hányingerfélét de ne volt vészes,ez egyénfüggő.Kérdezz ha gondolod,igaz nekem is első baba de szívesen válaszolok ami velem eddig történt (13)
2013. márc. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülök neked!!! Én hétfőn teszteltem pozitívat!!! :-) Nekem sincs gőzöm se a további teendőkről, de én megpróbálok várni még 2 hetet a dokival... elméletileg ma 5 hetes :D
2013. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!