Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a terhességi...

Kávétejszín kérdése:

Megnéznétek a terhességi tesztem? Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem (tegnap kellett volna megjönnie), és halvány második csík jelent meg.

Akik már pozitívat teszteltek, azoktól kérdezem leginkább: a halvány csík is csík?

[link]

[link]

Mennyire biztos, hogy ez most terhesség? (Bocsi, nem nagyon tudok most összefüggő mondatokat írni...)


2013. márc. 28. 08:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
egyértelműen:D én pestos tésztát főztem az első tesztem közben, alig tudtam utána kavargatni:D szép, nyugodt hónapokat neked!
2013. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

10-es válaszoló, akkor én is szívből gratulálok Neked!

Tésztát főztél? Én pont előtte sirattam meg a hörcsögöm, mert meghalt. :(

De nem értettem, hogy tegnap miért bőgök azért, hogy a madarak biztos fáznak a hóban. :D Most már szerintem értem. :D

2013. márc. 28. 09:07
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a két újdonsült kismaminak :D
2013. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Juuuuujjj de jó, ez egyértelműen pozítiv :D :D :D :D :D :D :D és nem is olyan halvány :)))) Gratulálok!!!!!! :)))) Boldog Babavárást kívánok :)
2013. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2013. márc. 28. 09:09
 16/34 anonim ***** válasza:
Én most pityergek,de már nem csodálkozom rajta mindenen bőgök,mert olyan jó érzés,ha valaki úgy tud örülni más boldogságának mint 14es (13as voltam) 31hkm :d Szép babavárást Nektek!!
2013. márc. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Igen, és nagyon jól esik, hogy ennyire örül más is! ^^

Egyébként készítettem most egy másik képet természetes fénynél: [link]

Itt jobban látszik. :) Párom odavan. :D Szerintem őt nem viselte meg annyira, mint engem. :D Ő csak szimplán vigyorog és örül. :D

2013. márc. 28. 09:22
 18/34 anonim ***** válasza:

Gratulálok, Ez egy szép pozitív teszt. :)

Én vasárnapra nem várom.

2013. márc. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
14es vagyok, na most én is pityergek :)Arik vagytok :) pedig megjött pár napja, de nem adjuk fel, kistesóra vágyunk :) úgy gondolom tudni kell örülni más boldogságának is, hisz akkor lehetünk mi magunk is igazán boldogok. :) Nem, de? :) Mindig megnézem az ilyen kérdéseket, és nem tagadom arra számítottam biztos valaki csak nagyon még 1 csíkot szeretne látni(tapasztalat) de annyira megörültem, hogy ez nagyon és egyértelmű pozitív :))) Véleményemet meg musz kiadnom magamból :D :)))) Párod reakciója meg nagyon aranyos, most majd így fogtok vigyorogni végig :)) uh-n, mikor megmozdul, csodás érzés :))
2013. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Tegnap-tegnapelőtt nem voltam túl jól, meg párom sem. Én gyerekek között dolgozom, és gondoltam, hogy valamit összeszedtem, és átadtam páromnak.

Tegnap este megjegyezte pont, hogy reméli, hogy nem betegség miatt vagyok rosszul, hanem más miatt. :D

Most kétségbeesetten keresi, hogy hol a szülőcsatornája, mert tegnap ő is rosszul volt. :D

Bár első terhesség, azt hiszem, hogy a második gyerekem lesz. :D

2013. márc. 28. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!