Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém? A mai...

Megnéznétek a görbém? A mai 10- es teszt negatív.

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 28. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg a nemvártat, és tesztelj utánna!!! Sok sikert!!
2012. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikorra kéne hogy megjöjjön?

Bár, ha jól húzta be, akkor most vagy a 12. dpo-n lassan ki kéne mutatnia, de szerintem próbáld meg 1-2 nap múlva ismét ha nem jön meg! Sok sikert a babóhoz!

2012. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó helyre húzta az ovut.


13. nap este és 14. nap délelőtt egyforma erősségű volt az ovuteszt, 14. nap délután már hajszállal halványabb.


12. dpo- n járok, a luteálisom 15 nap szokott lenni, tehát hétfő-keddre nemvárom, 28-29 naposak szoktak lenni a ciklusaim.


A 9-10. dpo- n volt egy kis rózsaszínes pecsételésem is. De tegnap óta teljesen elmúlt, nincs semmi.

2012. jan. 28. 11:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogyan lehet, nekem is volt a múlt hónapban pecsételőm, de végül meg is jött, nem baj mert így jöttem rá, hogy rövid a luteális fázisom kb- 5-7 nap.

De nálad tökéletes a hosszúság, tényleg csak azt tudom javasolni, hogy várd ki a nemvártat és tesztelj újra! Írd majd meg az eredményt! Sok sikert szurkolok!

2012. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, mindenképpen várok legalább szerdáig... Addig legalább látom, hogy alakul a hőm.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2012. jan. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!