Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszten...

Negatív terhességi teszten megjelenhet pár óra múlva a pozitív csík?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy tesztet. Látszólag negatív volt. A leírás szerint 3 perc múlva látható az eredmény, viszont 5 percen túl már nem értékelhető. Az első terhességemnél a tesztcsík hamarabb volt látható, mint a kontrollcsík, így nem vártam ki a 3percet, inkább úgy kettőt. Ott hagytam a mosógépen, és kértem a férjemet, h nézzen még rá míg készülődik. Mikor bejött a szobába, azt mondta semmi. Viszont úgy 2órával később, mikor kimentem, láttam h van rajta egy halvány tesztcsík is. Csak azt nem tudom, h a férjem nem vette észre, vagy csak az idő múlásával ez általában előjön. Természetesen 1-2 nap múlva fogok ismételni, ha addig se jön meg.

Járt már így más is? Nagyon örülnénk az újabb babának!


2012. jan. 25. 11:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Az időntúli eredmény nem releváns. Persze azt sem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy negatív, ahogy azt sem, hogy pozitív. Szerintem tesztelj újra!
2012. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ez számomra is teljesen világos. Igazából arra lennék kíváncsi, h a tesztcsík az pár óra múlva akkor is megjelenik egy teszten ha az negatív?
2012. jan. 25. 11:52
 3/23 A kérdező kommentje:
Vagyis, h van e akinek megjelent pár óra múlva, annak ellenére, h tuti negatív volt a teszt, és tényleg nem is volt terhes.
2012. jan. 25. 11:57
 4/23 anonim ***** válasza:
90%

vszínű ott a baba,csak pici még.sajnos nekem van tapasztalatom benne,mivel sok vetélés miatt nagyon hamar tudnom kellett,hogy a terhes vagyok,és amikor ott volt csak még alacsony volt a hcg szint,akkor mindig később lett pozi.ha nem volt,akkor sosem jött ki a másik csík.Egy lombikos barátnőmnek is így volt,hamarosan szül.

Van remény de azért mérget ne vegyél rá!

?napot késett?

2012. jan. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen, nekem többször is volt időntúli "pozi", ami nem jelzett babát.
2012. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Még egyelőre csak 1napot késett. Persze a kíváncsiság is hajtott, de gyógyszerbevétel miatt csináltam meg már ma a tesztet, amit így végül nem vettem be. Amúgy semmi jele sincs, h megakarna jönni. Máskor ilyenkor már mindig tudom előre, mert 2-3 nappal előtte pecsételek. Most semmi. Remélem nem véletlenül.
2012. jan. 25. 12:21
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Remélem sikerült! Nekem sajnos volt időn túli álpozi tesztem. Sőt már időben is sejteni lehetett, aztán száradás után egyértelműen ott volt. Bár szerintem babó is ott volt, de ezt biztosan nem tudhatom.. 2 nap múlva már szinte nem volt csík, csak sejthető valami, aztán meg is jött :(
2012. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Én mindig reménykedem, és megnézem újra meg újra időn túl, de még sosem jött ki második csík, amikor nem voltam terhes. Tehát, ha a te második csíkodnak van színe, tehát nem csak szürkés száradási csík, akkor esetleg lehet pozi. Persze, amíg újra nem tesztelsz, nem tudjuk meg. Mindenképpen írd majd meg, miután újra teszteltél.
2012. jan. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
nekem 1x lett időn túli pozitív.másnap negatív.kb másfél hét múlva néztem új teszttel,akkor már határozott pozitív volt.már 26 hónapos.
2012. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Valahogy most annyira azt érzem, h ott van az a picike. Az első terhességemnél is megéreztem, és csak abban a hónapban, pedig a 6.ban jött össze. Tüneteket produkáltam már ezelőtt is, de akkor nem éreztem, h ott lehet benn. Most minden porcikám ezt súgja. :) Remélem nem tévedek. Ez amúgy most a 4. hónap próbálkozásunk. Nem sietünk sehova, na de ha már elterveztük, akkor miért is ne jöhetne mielőbb.


És csak érdekességképpen a tesztemről egy kép:

[link]

2012. jan. 25. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!