Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszten...

Negatív terhességi teszten megjelenhet pár óra múlva a pozitív csík?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy tesztet. Látszólag negatív volt. A leírás szerint 3 perc múlva látható az eredmény, viszont 5 percen túl már nem értékelhető. Az első terhességemnél a tesztcsík hamarabb volt látható, mint a kontrollcsík, így nem vártam ki a 3percet, inkább úgy kettőt. Ott hagytam a mosógépen, és kértem a férjemet, h nézzen még rá míg készülődik. Mikor bejött a szobába, azt mondta semmi. Viszont úgy 2órával később, mikor kimentem, láttam h van rajta egy halvány tesztcsík is. Csak azt nem tudom, h a férjem nem vette észre, vagy csak az idő múlásával ez általában előjön. Természetesen 1-2 nap múlva fogok ismételni, ha addig se jön meg.

Járt már így más is? Nagyon örülnénk az újabb babának!


2012. jan. 25. 11:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva csinálok majd másik tesztet, csak az gyengébb ennél, most még tuti nem mutatná ki, hisz ezen is alig látszik. Majd jelzem az eredményt.
2012. jan. 25. 13:40
 12/23 anonim ***** válasza:
86%
Addigis megy a drukk! :)
2012. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszike! :)
2012. jan. 25. 14:06
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez +
2012. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Látszólag tényleg +, de kérdés, h vajon gyakorlatilag is az-e?

Pár nap múlva megtudjuk... :)

2012. jan. 25. 14:30
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt ugyanilyen típusú teszt időn túl pozitív az első próbálkozós hónapban, de abszolút nem ilyen volt a csík, sokkal gyengébb kis bénácska valami volt, az nem lett végül baba, utána a második próbálkozós hónapban ilyet teszteltem, ugyanígy festett rajta a csík, bár az 2 perc után kijött. Na ő most itt csuklik a hasamban, épp 24 hetesek vagyunk.


Téves reményt nem akarok adni, nekem ez a tapasztalatom, nagyon drukkolok, és remélem baba! :))) Majd írd meg, mi lett! :)

2012. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Nekem ugyanez a teszt, időn túli határozott pozitív volt, de nem jelentett babát. Azért drukkolok, hogy neked az legyen. Sok sikert.
2012. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Jelentem Csajok, sajna ma megjött. :(

Szóval utólagos pozitívban ezek szerint ennél a tesztnél nem lehet bízni.

Annyira nem vagyok letörve, de azért már nagyon örültünk volna a bébinek. Na majd következő hónapban!


Csak az bosszant (de gondolom, h ez minden babára vágyót), h most megint +1 hónap várakozás. És ilyenkor annyira lassan telik az idő...

2012. jan. 27. 13:46
 19/23 anonim ***** válasza:
Kitartás, jönni fog az a babó! :) Sok sikert Neked ehhez, és szép napot! :)
2012. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyanezek a tüneteim,annyi különbséggel, hogy 5 napja késik. Ugyan így a férjem nézte a mosógépen, hogy ezen van egy halvány csík is. Én délután teszteltem és kora este vettük észre a "2." csíkot...Holnap tesztelek...addig reménykedem!

Sajnálom, hogy Neked meg jött és nincs baba :-( Azt hittem a Te sztorid lesz a megnyugtatás számomra! :-)

2012. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!