Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszten...

Negatív terhességi teszten megjelenhet pár óra múlva a pozitív csík?

Figyelt kérdés

Reggel csináltam egy tesztet. Látszólag negatív volt. A leírás szerint 3 perc múlva látható az eredmény, viszont 5 percen túl már nem értékelhető. Az első terhességemnél a tesztcsík hamarabb volt látható, mint a kontrollcsík, így nem vártam ki a 3percet, inkább úgy kettőt. Ott hagytam a mosógépen, és kértem a férjemet, h nézzen még rá míg készülődik. Mikor bejött a szobába, azt mondta semmi. Viszont úgy 2órával később, mikor kimentem, láttam h van rajta egy halvány tesztcsík is. Csak azt nem tudom, h a férjem nem vette észre, vagy csak az idő múlásával ez általában előjön. Természetesen 1-2 nap múlva fogok ismételni, ha addig se jön meg.

Járt már így más is? Nagyon örülnénk az újabb babának!


2012. jan. 25. 11:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem volt hogy csak 3 óra múlva jött elő a második csík, reggel korán csináltam negatív volt, elvittem magammal a munkába és 10 percenként nézegettem a csíkot, kezdett valami halványodni, aztán 3 óra múlva már egész kivehető volt, ráadásul még fél éve le is volt járva:DDDDDD Persze másnap reggel én is csináltam Gravi HCG-t, és azon már hamarabb megjelent a teszt mint a kontroll:)Most 19 hetes a pocaklakóm:) Milyen gyógyszert kell abbahagynod, megkérdezhetem?

Itt van az én tesztemről a kép, a rózsaszín volt a lejárt:))))))))


[link]

2012. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Dorciii! Szorítok neked, hátha te ellenpélda leszel. Majd írd meg mi lett!

Bijanka! Nem kellett semmilyen gyógyszert abbahagynom, csak irtó hasmenés gyötört, és arra akartam Lopediumot bevenni, amit végülis ugye nem mertem. Szerencsére közben megtaláltam a széntablettát is itthon, azt meg nyugodtan lehet, úgyhogy az lett. (csak az jóval lassabban hat nálam)

Azért örülök, h többen is vagytok akiknek már nem véletlenül növöget a pocakjuk! :)

2012. jan. 27. 15:30
 23/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem volt valóban pozitív, de hátha még felmerül vkiben, nekem a negatívok utólag se lettek pozik, kivéve a dm-ben kapható one minute tesztet, ami viszont mindig... Szóval márkája válogatja.
2012. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!