Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a terhességi...

Kávétejszín kérdése:

Megnéznétek a terhességi tesztem? Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Ma reggel teszteltem (tegnap kellett volna megjönnie), és halvány második csík jelent meg.

Akik már pozitívat teszteltek, azoktól kérdezem leginkább: a halvány csík is csík?

[link]

[link]

Mennyire biztos, hogy ez most terhesség? (Bocsi, nem nagyon tudok most összefüggő mondatokat írni...)


2013. márc. 28. 08:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Igen halvány csík is csík 99% eséllyel ez terhesség, 2 nap múlva csinálnál még egy tesztet (ugyanilyennel) már erősebb lesz a vonal. Gratulálok!
2013. márc. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Ez terhesség! Gratulálok! Nekem volt egy vetélésem, ezért én most 7 hetesen sem hiszem el, hogy valóban babám lesz, de azért kezdhettek örülni! Ez bizony +!!!!!
2013. márc. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Jó, akkor most sírok... Nem tudok szóhoz jutni. :D

Azt hittem, már csak beképzelem magamnak azt a csíkot. De élőben még jobban látszik, a képet telefonnal készítettem. Azért holnap reggel is tesztelek egyet. :)

KÖSZÖNÖM!

2013. márc. 28. 08:55
 4/34 anonim ***** válasza:
76%

Szia, a halvány pozitív is pozitív! Gratulálok kismama! Azért ilyen halvány, mert fiatal a terhességed és még nincs elegendő hcg, hogy sötétebb legyen a csík. nekem is ilyen volt nem várt után 1 nappal, azóta már a baba 1 éves.

De ha kételkedsz, akkor csinálj holnap reggel is egyet, ha az is pozitív, akkor már 100%. De így is szerintem....:)

2013. márc. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
60%

szia!ez bizony kettő csik.gratulàlok.

igaz nekem picit erősebb volt nem vàrt utân 1nappal.

de 2-3nap mulva megismétled,akkor màr tuti h erősebb lesz.

2013. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
60%
En tolem olyan messze all a terhesseg meg a gyerek, mint Mako Jeruzsalemtol, de ez biza 2 csik! Gratula!
2013. márc. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
60%
két csík, egyértelmű :)
2013. márc. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
60%
Számomra ez egyértelmű pozitív. Én is ilyen teszteltem anno elsőre! Gratulálok! Vigyázz magadra és a babaára!
2013. márc. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Oké, még nem igazán fogtam fel, hogy végre sikerült. :)

Örülök, hogy nem csak én képzelődöm, hanem mindenki látja.

A pozitív teszt tünete lehet a remegő kéz és az erősen dobogó szív? :D

2013. márc. 28. 09:04
 10/34 anonim ***** válasza:
87%
Gratulálok! :) Én is ma teszteltem pozitívat! (meg tegnap is.)))))))))))))
2013. márc. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!