Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható az Ovulaci...

Mennyire megbízható az Ovulacios teszt? Sikerült valakinek terhesség a hasznalata alatt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 13:02
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Én is drágaért vettem a gabriel tesztet,de ezek után amit itt iratok már nem bízom benne,hogy sikerül a baba!:-(Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 28. 07:34
 12/33 anonim ***** válasza:
DEHOGY IS NEM!!!! :) SIKERÜLNI FOG!!! NYUGODJ MEG!!! Nem a teszten múlik ha együtt voltatok a ciklus közepén , biztos megvan az esélyetek rá! Ne keseredj el , nekem igaz nem használt a corax , de olyan szerencsém van hogy megérzem a peteérést és akkor kívánósabb is vagyok :) REMÉLEM sikerrel jártok és akkor már nevetve gondolsz a tesztre!
2013. márc. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Nagyon köszönöm a biztatást!Azt én is észre vettem,hogy közepiidőben sokkal jobban kívánom az együttlétet!:-)
2013. márc. 28. 09:00
 14/33 anonim ***** válasza:
Ugye :) meg akkor én érzéek egy fura szurkálást azokban a napokban így tudom hogy na mostanság kell belehúzni! Én rám és mindenkire ráfér a biztatás mi is nagyon szeretnénk már babát én is teszteltem de nem segített, most kaptam gyógyszert és most azzal pláne érzem a peteérést így most várom milyen hatása lesz a gyógyszernek , egy kis löketre van szüksége a szervezetemnek hogy sikerülhessen a baba, remélem hogy hamarosan mi is megkapjuk a mi kis csodánkat!!!!! Kitartás, és ha kipróbálod és neked műlödik akkor örülni kell!!! Ha pedig nem segít a teszt akkor türelem, és időben orvos hogy én is mentem és csinálom azt amit mond!!!
2013. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Szurkolok nektek,hogy sikerüljön a baba!Köszönöm még egyszer a választ!Sok sikert!:-)
2013. márc. 28. 10:18
 16/33 anonim ***** válasza:

2. vagyok, most hogy írtátok a nevét, az enyém is corax volt. (ugyanennek a márkának a terhességi tesztje viszont szuper volt, sohasem tévedett!)


Egyébként meg persze hogy sikerülni fog! :))) Nem a teszt miatt leszel terhe, látod nekem sem ért semmit mégis itt van két krampusz, hidd el, hogy nem ezen múlik!

2013. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nincs mit :) azért vagyunk itt egymásnak! Hidd el hamarosan a pocakodban lesz a szerelmetek gyümölcse :) Mondjuk!!.... én is teszteltem kiváncsiságból ebben a hónapban mert ismerősöm adta hogy próbáljam már ki mert neki sosem lett egyértelmű pozitív én megcsináltam, után rá kb 3 napra észrevettem az igazi jeleket a kívánósság, erősebb "folyás" és csak reménykedem hogy ez a hónap sikeres volt!! Hétvégén kiderül úgy is minden! :) Szurkolok minden babásodni vágyó sorstársamnak! Kérdező mikorra nem várod? Lehet együtt leszünk babásak.... :) csak kitartás!
2013. márc. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!Hát én jovoheten keddre nem várom a mesit ,de majd kiderül mi lesz!Az utolsó valaszolonak,drukkolok,hogy babas legyél!:-)
2013. márc. 28. 11:06
 19/33 anonim ***** válasza:
Én is szurkolok ám!!10000-el! Légyszi azért majd írd meg mi lett veled jó? Olyan jó lenne beszélni később is főleg ha sikerülne a dolog mindkettőnknek! :))))
2013. márc. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Oké!Megírom,de te is írd meg lett-e baba!:-):-)
2013. márc. 28. 11:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!