Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható az Ovulaci...

Mennyire megbízható az Ovulacios teszt? Sikerült valakinek terhesség a hasznalata alatt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 27. 13:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Persze, rengetegen használják. Hasznos, főleg hőgörbével kombinálva :)
2013. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Teljesen megbízhatatlan és pár hónapig használtam, közben voltam ultrahangon is, így láttam a valóságot is és semmilyen összefüggés nem volt a valódi tények és az ovuteszt csíkja között. Nekem ugyanez a tapasztalatom a hőgörbével is.


12. naptól 22. napig 2 naponta együtt vagytok, akkor fölösleges a teszt, mert nem tudsz mellétrafálni.

2013. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Második válaszoló,milyen Ovulacios tesztet hasznaltal ?
2013. márc. 27. 13:18
 4/33 anonim ***** válasza:
Szia!előttem szólóval egyet értek pozi volt az ovu tesztem 2 napig , mindent megtettünk hogy biztosra menjünk és ultrahangon a 3 ovu teszt után 5 nappal látta az orvosom a tüszőt ami hamarosan meg fog repedni! Egyátalán nem nyújt 100 % segítséget sőőtt.... nekem a valós ovu rá 5 napra volt! Amúgy sokaknak segített lehet Te pont abba tartozol és sikerül hamar a baba vele!SZURKOLOK!! :)
2013. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Nem emlékszem a nevére, dm-ben vettem, 5 db volt benne és zöldes doboza volt.


Rengetegszer olvastam, hogy terhesen pozitív lesz ez a teszt és amikor terhes lettem, akkor kipróbáltam (maradt pár darab korábbról) és nekem akkor is nagyon halvány volt csak.


Nem vonom egyébként kétségbe senkinek a szavát, de akik szerint jó és megbízható, azok még nem estek teherbe, a gyerekes ismerőseimnek meg mind ugyanaz a tapasztalata mint nekem. De lehet, hogy csak véletlen!

2013. márc. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én gabriel tesztet vettem,és kíváncsi voltam tényleg megbizhato-e!Hát most már nem vagyok benne biztos!Köszönöm mindenkinek a választ!:-)
2013. márc. 27. 13:44
 7/33 anonim ***** válasza:
fertyliti ovu tesztet ne vegyetek mert még a controll csík se jelent meg nagyon sok tesztemen....én a rossmanba vettem egy olyat amibe 7 darab volt és kupakos na az lehet igazat mutatott,mert éreztem is..
2013. márc. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
én corax-szal figyeltem az ovumat és egyből, elsőre összejött a fiúnk. ezt nagyon ajánlom neked is!
2013. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Remélem én is,hogy sikerül!Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek!:-)
2013. márc. 27. 15:03
 10/33 anonim ***** válasza:
Sziasztok 3. vagyok! én is a coraxot használtam 2-t is ellőttem és nem lett baba mégsem pedig jó drága volt....
2013. márc. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!