Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az olcsó x-epil teszt mennyire...

Az olcsó x-epil teszt mennyire megbízható egy nappal a nemvárt után délután?

Figyelt kérdés
sajna negatív lett

2013. márc. 19. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem 4 v 5 napos késés után kimutatta.. próbáld kicsit később, pár nap múlva!
2013. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

100% megbízható!

Nemvárt napján délután, mindd kér gyermekemnél kimutatta a a terhesseget!

Ha negatív volt, akkor az volt másnap is!

2013. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nemvárt napom van ma, reggeli xepil teszt nega.. Még nem jött meg, de a hőm alacsony..nem tudom ez télleg baj e.. Várok
2013. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal nemvárt előtt már mutatta!
2013. márc. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 moonfairy válasza:
Szia! Ha rendszeres volt a menzeszed, akkor 2-3 nap múlva ismételd meg a tesztet, ha rendszertelen volt, akkor próbáld meg (ha emlékszel rá)a gyanított teherbe esésed utáni 14 nappal! Nekem sajna rendszertelen volt a menzeszem, így hamar csináltam tesztet (kb. az együttlét után a 10 nap), ami negatív lett, de elég furán éreztem magam és a 14. nap ismét elvégeztem, az már pozitív volt(a ciklusaim kiszámíthatatlanok voltak 30-48 között)! Mindkétszer x- epil tesztet használtam! Remélem sikerül:)
2013. márc. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!