Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? Jártatok már...

Lehetek babás? Jártatok már hasonló képen?

Figyelt kérdés

Áprilisba született meg a fiam,azóta már kétszer megvolt a bajom,de most már 1 hete késik.31 napra szokott megjönni,de ehhez képest is késik 4 napja.

Görcseim vannak,pont mint akkor amikor a picim vártam,azt hiszem megjön érzésem is van.Rosszul létek is jönnek rám

Teszt negatív,egy másik halvány pozitív.

A szoptatás miatt lehet hogy megjön,majd kimarad?

Kicsit megvagyok azért ijedve,mert bár örülnék neki,de kicsit várhatott volna.


2009. szept. 17. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Amikor együtt voltatok a pároddal védekeztetek?? Mert ha nem, akkor simán lehetsz terhes!! Szoptatás alatt is teherbe lehet esni!!
2009. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általában nem védekezünk,hüvelyöblítést szoktam,minden együttlét után.Akkor az nem lehet hogy a szopi miatt hol megjön,hol nem?Ugye?
2009. szept. 17. 10:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia,


nálam a halvány pozitív tesztre azt mondták,hogy az terhesség.Felhívtam a teszten lévő telefonszámot.Pár nap múlva végzett teszt már igen erősen két csíkos volt.

2009. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy pozitív teszt birtokában mi a kérdés? :-)
2009. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti baba! :)
2009. szept. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatomat tudom leírni:

tavaly okt végén szültem.január végén megjött,majd havonta rendszeres csúszással,mindig pár napot késett.míg beállt 35-34 napra(utolsó 2 34napos volt)9hónapig szoptattam.az augusztusi/szeptemberi (pont aug 30án volt pé)ciklusban védekezés nélkül voltunk együtt.Most ott tartok,hogy 2 nap eltéréssel csináltam tesztet,mindkettő halvány de jól kivehető +.elvileg szombaton lesz a 34.napom.

tehát hogy a kérdésedre válaszoljak:szerintem olyan nincs,hogy egyszer megjön,majd kimarad.sok minden fogfató a szoptatásra,de ez nem.csinálj pár nap múlva egy újabb tesztet és örülj,hogy jön a tesó

zárójelben megjegyzem,én akartam nagyon így 10,5hónapos baba mellett a tesót,de most kicsit pánikba estem :-)

2009. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszát,Neked 10:46-os különösen.

Igazából ez érdekel a legjobban hogy lehetséges e.

Én is szeretném majd a kis tesót,3at tervezünk,és ha Ő most akar jönni,hát jöjjön.

Csak félek én is,mert a Fiam 1 éves lesz,amikor kis tesóval bővül a család,és félek hogy nem fogok megfelelni.

Neked kívánom a legjobbakat.

2009. szept. 17. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!