Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt jártatok már...

Mensi előtt jártatok már hasonló cipőben? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Múlt hónapban vettem észre először. Akkor több mint 1,5 hetet késett.

Szóval:

Én nagyon jó alvó vagyok, de észre vettem, hogy mensi előtt mindig felébredek éjszaka kb. 1:00 és 3:00 között, akármilyen fáradt is vagyok. Pisilni tuti ki kell mennem, mert nem bírom ki anélkül az éjszakát. De ez csak múlt hónapban kezdődött, meg most (szombatra nem várom).

Volt már valaki így, hogy ennyire rosszul aludt a második "félidőben"? És nagyon nem tudta visszatartani a pisilést? Amúgy itt a görbém:

[link]

Nem tudom ez mitől lehet. Talán idegi alapon?

Kérlek írjatok tapasztalatokat. Köszi.


2009. szept. 17. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem 9 napja volt pé ed.

Várj még 5 napot és tesztelj.Drukk

2009. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is sokat járok pisilni éjjel+nappal de én ilyen vagyok.De ez változó lehet nálad jelent valamit mert a hőd nagyon jól alakul.Szeintem rendben vagy.drukk neked!
2009. szept. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek.

Várok ám, még válaszokat.

2009. szept. 17. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia ha még 2-3 nap múlva sem megy le a hőd akkor nyugodtan vegyél tesztet én ebből jöttem rá hogy terhes vagyok. pé volt és a 18-as karika is ott van úgyhogy... abszolút nem alszok én sem... ugyanúgy kelek kb mint Te az első pár hetemtől.

15hetes km

2009. szept. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Lehet már most a hormonok változását érzed...

2009. szept. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

10:32-es, nagyon jó lenne, köszönöm a bíztatást.

Reménykedem.

2009. szept. 17. 10:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szorítok Neked/Nektek
2009. szept. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!