Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 év sikertelenség után mit...

2 év sikertelenség után mit tennétek? Van még remény? Ki van hasonló helyzetben? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Jobb oldalamat kipakolták decemberben,valami sárgatesthormon hiányom,zavarom van a szövettani lelet szerint.A tüszök nem megrepednek,hanem berepednek és bevéreznek.
2010. jan. 15. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom ami veled történt :( Tapasztalatom szerencsére nincs ilyen ügyben, csak azt tudom mondani, hogy kitartás, mindenre van megoldás, így vagy úgy!
2010. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg lombik? Ott kiveszik a petéket, kint termékenyülnek meg, és a beültetés után adnak sárgatesthormont is, hogy pótolják a hiányt.


Sajnálom, ami veled történik.

2010. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Remény mindig van!Én 5 év után estem teherbe!Pajzsmirigy alulműködésem van!Szívbeteg vagyok!A férjemnek meg 20 millió helyett 2 millió a spermiumszáma!Úgyhogy SOHA ne add fel!Keress egy jó dokit!!!!Üdv 14 hetes kismama
2010. jan. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tuti elmennék meddőségibe! Az inszem vagy a lombik tuti segít!!!
2010. jan. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!