Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártatok hasonló cipőben?...

Jártatok hasonló cipőben? Gravi-HCG teszt: szellemcsík?

Figyelt kérdés

Sokat olvastam előző kérdésekben szellemcsíkról és tudom, h pár nap múlva már okosabb leszek, de ilyen még nem volt.Tudom milyen a pozitív teszt, de most tanácstalan vagyok.A T-nél fény felé tartva EXTRA halvány csík, 1 nappal a nem várt előtt, a C közepes erősségű.A hasszúrkán kívül semmi tünetem és sajnos enyhén barnázgatok.Görbém:

[link]


2009. márc. 28. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

szia.

A hőd biztató mert szépen fent van de a tesztre ne adj az csak akkor értékelhető ha nem fordítod fény felé hanem ha vízszintesen is tisztán látszik a két csík , nem elkeseríteni akartalak ezzel de a hőd nagyon szépen fent van ha nem esik vissza baba van a dologban , mikorra nem várod?

2009. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pisid meg van még? Mert én ugyanezzel a teszttel azt csináltam annak idején, hogy szétszedtem, és a tesztcsíkot belemártottam a pisibe! Akkor lett ám csak igazi pozitív. :) Egypróbát megér. Még akkor is, ha újat pisilsz!
2009. márc. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!Holnapra nem várom!Remélem nem is jön meg...

Nem értem a második válaszolót, akkor babás voltál?Vagy a teszt volt hibás?Nincs meg a pisim már, de ha hétfőig nem jön meg, akkor újat tesztelek, csak bírjam ki!Szorítsatok nekem!!!Ez már a 11. sikertelen hónap lenne:(

2009. márc. 28. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Igen, akkor babás voltam. Kijött a pár csepp pisi után valami szellemcsíkszerű, mondhatni negatív!A párom nem is látta. Aztán szétszedtem még akkor rögtön, belemártottam, és egyből kirajzolódott a 2. piros csík. :)

Bocs, ha kissé abszurd voltam! :)

Nagyon drukkolok!

2009. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, most már értem.Az én férjem is azt mondta, hogy az nem is csík és ne mutogassam neki, mert ott szinte nincs is semmi...Hát jó lenne ha én is sikerrel járnék és akkor válaszképp az orra alá nyomhatnék egy teljesen pozi tesztet!:)

De félek, nem így lesz, mert semmi jelet nem érzek és mára már a hőm is csökkent egy picit, úgyhogy kezdődnek a hormon vizsgálatok a jövőhéttől.Pedig de jó lett volna, ha sikerül...

2009. márc. 29. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!