Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Teherbe estem...

Mit csináljak? Teherbe estem 16 évesen.

Figyelt kérdés
16l vagyok és 1 hónapja vesztettem el a szüzességem a barátommal akivel fél éve vagyok együtt 2 alkalommal amikor lefeküdtünk elég ittasak voltunk mind a ketten ès nem használtunk óvszert. Mit csináljak?
2013. márc. 15. 17:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
A pénzel nincs gond. Nekem se meg a barátomnak se. Ha úgy döntenék h megtartom akkor a babának arany élete lenne. De még az is lehet h úgy neveljük mintha anyukám lenne az anyukája én meg a nôvére. Nem tudom...
2013. márc. 16. 13:24
 22/26 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, ez egy butaság! és mit mondasz neki ha felnő? minden hazugság kiderül egyszer. vállald fel és a párod is, az ő nevét kapja, ahogy a te szemedet esetleg hajadat és az apja száját és fogát. Nem tudnád tétlenül nézni hogy 9 hónapig a pocakodban volt azt etetted x hónapig és mást hívjon anyunak!



Engem egyszer hívtak anyunak, nem a saját gyerekem ( nekem még nincs) hanem a nővérem fia, csak mert az akkori párommal anyukáméknál voltunk és akkor szoktam a gyerekekkel játszani és foglalkozni tehát ezt tettem a kisfiúval is (reggelit csináltam neki, tisztába tettem, tv-ztünk, játszottunk, ebéd, vacsora ) tehát semmi extrát igazából (csak a nővérem elhanyagolta és ment ide-oda és a gyerek azt se tudta ki is hogy hívjon) és egyszer csak azt mondta nekem hogy anya :( annyira jól esett hogy majdnem sírtam és most is bekönnyesedtem és a páromra meg azt mondta apa. Aznap még többször is így szólított és ha fájt valamije hozzám jótt ha sírt nekem "kellett" vígasztalnom.


tehát ne dobd el ezt a felemelő érzést vagy már elég érett szerintem meg tudod oldani te is (egy kis segítséggel (: )


Bocsi hogy ennyit regéltem remélem a végére nem lett akkora nagy kavarodás! :)

2013. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttünk h megtartjuk a babát. Suliban átmegyek levelezôre és érettségi után megyek egyetemre is. Ha betöltöttem a 18at összeköltözünk a barátommal egy saját lakásba. Mindenkinek kõszönöm a segitséget :)
2013. márc. 16. 21:29
 24/26 anonim ***** válasza:
Boldog babavárást:)
2013. márc. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, ez a legeslegjobb döntés ami születhetett volna. Boldog babavárást!!!! :)
2013. márc. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. márc. 17. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!