Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 18 évesen...

Van itt olyan aki 18 évesen vagy annál is fiatalabban eset teherbe?

Figyelt kérdés
Ki hogy viselte vagy viseli a terhességet?? Milyen érzés (volt) nagy pocakkal???
2012. jún. 8. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Jól viseltem, nem volt másabb, mint 18 felett.
2012. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert én 18 éves vagyok és úgy néz ki hogy terhes vagyok. Minden kis információ fontos. Hogy mire számíthatok akkor a vizsgálatok stb. Köszi a gyors válaszodat ment a zöld kezecske.
2012. jún. 8. 09:26
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
16 évesen szültem : ) kicsit furán néztek rám de nem érdekelt
2012. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
ja és most 18vagyok és 10hetes terhes : ) 2.baba lesz :)
2012. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Jó egészséget és vigyázz magadra.
2012. jún. 8. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon jó dolog fiatalon szülni. Én is ennyi voltam az első babámnál, rá 5 évre akartuk a másodikat is.

Nem bántam meg! Sőt!

Most nem is nézik ki belőlem, hogy 17 éves a fiam, olyan, mintha nem is az anyja lennék.


Mikor fiatalabban leszel anya, hidd el, valahogy könnyebben veszed a kanyarokat, mindent lazábban fogsz fel.

Jó volt nagyon fiatalon szülni. Nem kell félned semmitől.


Most szeretném a 3. babát is, most már sokkal idősebb vagyok, és bevallom, sokkal több bennem az aggodalom.

Valahogy nyugisabb voltam egészen fiatal terhesen :)


Drukkolok, ne félj az egésztől! Jó lesz!!!!!!!!!!

2012. jún. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!!!

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszodat. Az az igazság hogy félek a terhességi vizsgálatoktól, atól hogy mit fog mondani az orvos, hogy egészséges lesz vagy nem. Vagy mindenki igy van vele első terhességnél??

2012. jún. 8. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Nálam senki nem fél jobban az orvosoktól, ezt elhiheted!!!!

Nem lesz semmi fájó dolog.


elmész dokihoz, megvizsgál (óvatosan), elküld vérvételre, ott is csak 1x szúrnak meg. És kész is.


Aztán majd legközelebb csak a babánál az AFP vizsgálatot nézik, ott genetikailag nézik a babát vérvétellel és UH-on is.

Nem ördöngős, hidd el, a vizsgálatoktól nem kell félni.


Látod, kétszer szültem már és most nagyon-nagyon akarom a 3.babát is :)


NE FÉLJ!!!

2012. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
szívesn tartom Veled a kapcsolatot végig, a 9. hónap alatt
2012. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A kapcsolattartás jó ötlet!!!!! Mi az a genetikai. Halotam már ezt a szót de edig azt halottam róla hogy 30év feletieknek kel ezt megcsinálni.
2012. jún. 8. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!