Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak? Teherbe estem...

Mit csináljak? Teherbe estem 16 évesen.

Figyelt kérdés
16l vagyok és 1 hónapja vesztettem el a szüzességem a barátommal akivel fél éve vagyok együtt 2 alkalommal amikor lefeküdtünk elég ittasak voltunk mind a ketten ès nem használtunk óvszert. Mit csináljak?
2013. márc. 15. 17:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szia! Itt tényleg nagyon fontos a körülmény. Anyukádék, barátod szülei tudnak e segíteni. A barátod melletted lesz e. A sulit tudod e folytatni. stb...ha erre mind bólogatsz akkor tartsd meg.

Hugom 14 évesen szült (bedőlt egy nála idősebb férfinak, aki azt visszament a volt barátnőjéhez, egyedül hagyva a kisfiúval) és nem bánta meg. Gyönyörű kisfiú és azóta lett még egy pici fiú (ugyan attól az apától ) és most is egyedűl van, apukánk segít neki én amennyire tudok. Igaz ezzel kicsit "elrontotta" az életét, de csak mert nincs megfelelő háttere. (Anyu nem tudja támogatni, 9en vagyunk tesók) ugy hogy gondold át.

2013. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
66%
Kedves utolsó, szerintem a 14 éves tesód példa arra, ahogy egy tininek élnie kellene? Elhiszem, hogy egyszer lehet hibázni... de azért ez tényleg túlzás.
2013. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

nem egyáltalán nem példának hoztam fel, mert tényleg nem az. egyenesen szomorú, mert nem igazán tudja megadni a fiainak azt amit szeretne. de egy percre sem bánta meg hogy megtartotta őket.


Én már 22 vagyok, és még csak most döntöttem el hogy babát szeretnék. nem is tudom mi lett volna ha már lenne egy 6 éves gyerekem.


Így belegondolva ez a válasz eléggé elüt az előzőtől. nem tudom mit tennék a helyedbe kedves kérdező! de tudasd velünk ha eldöntötted :)

2013. márc. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Már beszéltem a szüleimmel és nagyon kiakadtak. 1 hónapig szobafogságban vagyok. Azt mondták h majd kitalálunk valamit. Ma fognak átjönni ebédre a barátom szülei és jön a barátom is.
2013. márc. 16. 09:56
 15/26 A kérdező kommentje:
Ja és köszönök minden választ.
2013. márc. 16. 09:58
 16/26 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csináltad kérdező. Fene vigye el a szobafogságot! megbeszélik a szülők és minden eldől! :) te mit szeretnél igazából? Milyen a kapcsolatod a pároddal és a szüleivel?
2013. márc. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
A barátommal nagyon szeretjük egymást. A szüleit viszont még nem is láttam. Most tudták meg h a fiuknak van barátnôjük. :/ azt h pontosan mit is szeretnék hát azt nem tudom. Elvetetni biztos nem.
2013. márc. 16. 10:41
 18/26 anonim ***** válasza:
hát ha a szüleid és esetleg a barátod szülei is tudnak támogatni akkor tarts meg. Unoka tesóm is 16évesen lett terhes szülei nem örültek neki egy darabig de megbékéltek vele. Azt viszont nagyon tudom becsülni benned hogy nem veteted el. 36+4hkm
2013. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá. természetesen nem te döntöd el hogy megtartod e mert kis korú vagy még és így a gyereknek is más lesz a gyámja, de ne engedj belőle harcolj érte, az elvetélés ellen amennyire csak lehet. de nem lehet úgy hogy nincs ép érved ha anyukádék és a párod szülei nem állnak úgy anyagilag nem kényszerítheted bele őket egy ilyen "életre szóló" dologba.
2013. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Utolsó, szívemből szóltál.

Ha neked nincs is, a szüleidnek legyen olyan anyagi háttere, hogy egy babát fel tudjanak nevelni. 18 éves korodig, pedig valószínűleg anyukád lesz (lenne) a gyámja. Ha nem olyanok a körülmények, akkor viszont ne szüld meg. Neked sem jó, a babának pláne nem

2013. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!