Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek korai lenne 20...

Szerintetek korai lenne 20 évesen teherbe esni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha van megélhetésed, külön laksz és biztos, h el tudod tartani a babád, valamint lelkileg és agyilag felkészültél az anyaságra, akkor nem korai. (lelkileg= le tudsz mondani dolgokról, h a gyermekeddel lehess, agyilag= van fogalmad arról, h mit tesz ki a gyerek nevelése)
2012. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha magamat nézem igen, de ha van megfelelő körülmény, és magad tudsz gondoskodni a gyerekről, akkor nem.
2012. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Ezt csak te döntheted el. Én is 20 vagyok, és ez az első próbálkozós hónapunk. Viszont van lakás, viszonylag (mai világban sosem lehet biztos az ember) stabil anyagi háttér, jelentős megtakarítás, ha gond adódna, megfelelő párkapcsolat, és lelki érettség (tudjuk mi fán terem a csecsemő, jelentős korkülönbség van az öcséim és köztem, voltam csecsemős nővér, tehát láttam mivel jár, nem sírunk a bulik és a "szabadság" után etc.). Ha ezek megvannak, akkor nem lehet akadálya a korod, nem tizenéves vagy már :)
2012. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
20 évesen nekem korai lett volna lelkileg is, és nem volt munkám, sem lakásom, sem komoly, alapozásra alkalmas párkapcsolatom. A Te életed, te ismered. De ha ezek közül egy is hibádzik, akkor igen, korai.
2012. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Ha ezt még megkérdezed, idegenektől, akkor korai.
2012. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem korai!! Én csak annyit mondok hogy ne halgass másokra. Ha te úgy érzed hogy elég éret vagy hozzá és a párod is szeretné akkor ez csak rátok tartozik. Sok sikert és jó egészséget hozzá.
2012. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
20éves vagyok, és most várom az első babámat! :) 20 és 30 év között az ideàlis szülni, bàr ezt mindenki mâshogy làtja! Természetesen a megélhetés is fontos!
2012. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha te úgy érzed, nem az, akkor ne törődj azzal, ki mit gondol. mindig lesz vmi, ami hiányzik.. nincs saját lakás, túl kicsi, kevés a pénz stb, sose lesz minden tökéletes. nekem 18évesen csúszott be a lányom, még suliba jártam. életem legjobb döntése volt, hogy megtartottam, bár nem voltam rá felkészülve. az apjával nem vagyunk együtt, de azóta helyrejöttek a dolgok, tanultam meló mellett, lett normális kapcsolatom stb.. sok sikert kívánok nektek
2012. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Nekem a kapcsolatommal nincs probléma, lakás van, a pénz a gond, na meg az, hogy én még suliba járok, aminek nem látom sok értelmét. Csak hát egy érettségivel manapság hova lehet elmenni dolgozni?
2012. jún. 6. 23:31
 10/13 anonim ***** válasza:
A suli nem nagy gond, nagyon sokan csinálják gyerek mellett (köztük majd én is :) ), sőt, a picire kapsz majd szociális ösztöndíjat. Viszont valamennyi tőkének lennie kell. Nem kerül annyiba egy baba, mint manapság sokan hirdetik, de így sem két fillér.
2012. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!