Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi alatt lehet tesztet...

Mensi alatt lehet tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
Hallottam róla,hogy volt akinek ugyanúgy megvolt a mensije de mégis terhes volt. Lehet mensi alatt tesztelni?

2013. márc. 10. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, az eredményt nem befolyásolja a menses.
2013. márc. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hat terhesseg alatt nincs menstruacio. es ha megvan akkor mibol gondolod hogy terhes vagy ? inkabb menstruacio utan csinald meg bar szerintem felesleges...esetleg ha csak egy kicsit verzel....bar a terhesseg alatti verzes sose utal jora....
2013. márc. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hallottam már nem egy ismerősömtől,hogy megjött nekik és csak később a 3 ik hónap körül derült ki,hogy babásak! Ezért gondoltam.
2013. márc. 10. 14:56
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsőnek pedig köszönöm a választ!
2013. márc. 10. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is hallottam már ilyesmiről. Akiknek "menstruáció" volt terhesség alatt, azért az különbözött az igazitól. Nem olyan erős, és csak pár napig tart. De, szerintem is kimutatja, ha terhes kennél!

Én nekem, nem jött egy csepp sem, sem beágyazódáskor, sem a nem várt menstruáció napjain. Remélem segítettem!!


Szép napot!


11+2khm

2013. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most akkor minden hónapban tesztelni fogsz? Ha rendesen védekezel, nem lehetsz terhes főleg ha megjön. Amúgy a terhesség alatti vérzés a sokkal kevesebb, és barnás, nem friss piros vér.
2013. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5.-nek köszönöm és gratulálok a babóhoz!

6.-nak: nem fogok miden hónapban tesztelni :) Szerintem érezhető,hogy van oka ha akarok most ebben a hónapban tesztelni esetleg mensi alatt.Nem csak kedvtelésből akarok tesztelgetni.Van jobb dolgom is.

2013. márc. 10. 15:29
 8/10 anonim ***** válasza:
terhesség alatt nincs menses. lehet vérzés, de teljesen más, mint a szokásos. ha neked ilyen, tesztelj, amúgy meg felesleges belelovalnod magad!
2013. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy vér jelenléte is fals poz. tesztet ad! Szóval amíg vérezgetsz sztem ne csináld!
2013. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lovaltam bele magamat!:)) Egy egyszerű kérdést tettem fel, arra vártam választ/válaszokat! Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 11. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!