Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a reggeli pisimet elrakom...

Ha a reggeli pisimet elrakom egy pohárba, de csak kb.2 óra hossza múlva tudok csinálni belőle egy tesztet, az baj?

Figyelt kérdés
Már nem bírom addig tartani,amíg elmegyek egy gyógyszertárba:))Vagy az "azonnali" pisi a jó?Köszi a válaszokat!:)

2013. jan. 28. 06:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

tökéletesen jo lesz,ird majd meg az eredményt


21+6hkm

2013. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
persze, hogy jó lesz
2013. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Pedig azt hittem hogy orbitális hülyeséget kérdeztem!:)))És gratula neked!
2013. jan. 28. 07:22
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is kivi vagyok:D


25hkm.

2013. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet .Grat:) k.b 6 hetes vagyok én is:)írj hogy mi lett:)
2013. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát csajok,szerintem nem vagyok terhes...negatív lett a teszt:(De holnap ellövök még egyet,úgyis holnap délután megyek dokihoz.Nem is tudom miért reménykedtem,mert gyógyszer abbahagyása után nem jött meg,csináltattam hormonlabort(azért is megyek dokihoz,az eredményért),de decemberben adott egy levél fog.gátlót hogy megjöjjön,meg is jött,gondoltam most hátha azért nem jön meg,mert baba van a dologban(ha jól számoltam tegnap vagy ma kellett volna megjönnie)...de gondolhattam volna...
2013. jan. 28. 09:07
 7/15 anonim ***** válasza:
A laborban sem csinálják meg azonnal a teszteket, mégis helyes az eredmény, teljesen jó a két órával későbbi vizeletminta is, ha reggeli, elég tömény lesz, hogy kimutassa.
2013. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Oh, jól értem, hogy orvos azért adott fogamzásgátlót, hogy megjöjjön? Ez milyen kezelés? Egyetlen egyszer akartak engem így kezelni, mikor 7 év után abbahagytam a gyógyszerszedést és nem akart megjönni magától. Így kezelt félre a nődokim vagy két évig. Aztán költözés után máshoz kerültem és kiderült a PCOS-em. Azóta ki vagyok akadva a régi orvosomra, hogy ez milyen megoldás volt? A probléma takargatása, és a saját tájékozatlansága felháborító. Ha nálad is ez a helyzet légy óvatos, és járj utána alaposan a dolgoknak! Baráti jótanács!
2013. jan. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De csak azért adott egy levéllel hogy megjöjjön,hogy eltudjak menni vérvételre a hormonlabor miatt.Nem vagyok PCO-s,ez már kiderült.Nem fog többet fog.gátlót adni,de holnap megyek az eredményért,már kíváncsi vagyok nagyon.Telefonban annyit mondott hogy nincs nagy "kuszaság":)Remélem minnél hamarabb én is kismama lehetek,ha rendeződtek a hormonjaim:)))
2013. jan. 28. 10:10
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nődoki és endokrinológus is egyben!Nagyon jó orvos,eddig bármi panaszom volt,nagyon jól kikezelt,ért a szakmájához.
2013. jan. 28. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!