Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kellene tesztet csinálni?

Manoka003 kérdése:

Mikor kellene tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Február 9én kellet volna megjönnie de nem jött meg.

Lehet baba a háttérben.

Mikor érdemes tesztet csinálni


2013. febr. 11. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Már csinálhatod. Én is így csináltam nem jött meg és megcsináltam a tesztet pozitív lett. Hogy lehet e baba? Talán ezt neked kell érezni én legalábbis éreztem hogy terhes vagyok a tesz nélkül is az legfeljebb megerősített ebben.
2013. febr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igazad van nekem kellene éreznem , fájnak a melleim nem úgy mint amikor megszokott jönni , sokkal érzékenyebb
2013. febr. 11. 21:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Na az jó jel nekem is így kezdődött fájtak a melleim pedig sohasem éreztem még akkor sem ha kezdett megjönni.
2013. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék neki ha jönne, páromnak 13-án van szülinapja jó lenne evvel meglepni :)
2013. febr. 11. 21:50
 5/16 anonim ***** válasza:
Na ez nagy meglepi lenne neki hányadik baba?
2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
első lenne :)
2013. febr. 11. 21:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg főleg egy édes kicsi csöppség
2013. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

igen , már párom beleélte magát,hogy jön a baba beszél a hasamhoz olyan aranyos :)

nem szeretném,hogy nagyot koppanjon vagy csalódjon

jó látni a lelkesedését

2013. febr. 11. 22:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha tehetném mindig szülnék imádtam terhesnek lenni nekem nem volt semmi problémám pedig hármat szültem. Nagyon szeretem a picurokat gyerek bolond vagyok "sajnos" az enyémek már nagyok 13, 10 évesek igaz a picurom most lesz 2-án 3 éves őt még lehet puszilgatni ölelgetni babusgatni, a nagyok már nem nagyon engedik. De azért néha még ők is igénylik anyát jönnek és puszilnak meg mellémbújnak akkor jó amikor mind a három gyerekem mellettem van és odabújnak
2013. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Reméljük hogy nem fog koppanni az a jó ha már most így viselkedik nagyon várhatja már hogy apa legyen
2013. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!