Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálni?

Irén24 kérdése:

Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
mult hónapban 14 volt menzeszem ha jol számolom 31 napja soha nem volt ilyen ,mikor teszteljek ha nem jön meg? van nagyon kevés szagtalan fehér folyásom menzesz elött van ilyen ? vagy terheségtöl is lehetne?
2013. febr. 14. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Tesztelj nyugodtan, ha késik pár napja már tuti ki kell mutassa. A folyás elvileg a terhességtől is lehet, mert megváltozik a méhnyakváladék minősége.

Szeretnél amúgy kisbabát?

2013. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szia szeretnék igen ,mára elmult a folyás már nincs semmi ,kicsit szúrkál a bal petefészkem de még nem jött meg ,
2013. febr. 15. 11:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Szuper ügyes és türelmes vagy! Én már tegnap nem bírtam volna ki, h ne teszteljek (sztem sokan mások se).

Az viszont tuti, hogy ha van baba akkor kimutatja a teszt és már nem kell a reggeli 1. pisi sem hozzá.

Szóval hajrá! Majd írd mi volt!

2013. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak jövöhéten csinálok tesztet ,szúrkálgat a hasam lehet meg fog jönni ,van 1 kislányom már de avval nem fájt a hasam a terhesség elején azért gondolom hogy ez nem terhesség majd irok ,:)
2013. febr. 15. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én szurkolok!!!!!
2013. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem 2 csik lett igaz nem olyan erös mint a kontrol csik de ott van :)
2013. febr. 17. 10:04
 7/7 anonim ***** válasza:
GRATULAAAA kismami!!! :)
2013. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!