Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes tesztet csinálni?

Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

Tudatosan tervezzük a második babánkat. Tegnap ovulációs napom volt és együtt voltunk, minden rendben zajlott.

Annyira hajt a kíváncsiság, mikor érdemes megcsinálni a tesztet, hogy sikeres volt-e az együttlét?



2013. márc. 1. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Minimum 12 nap! :) Tereld el a gondolataid,nem erre koncentrálni, és hipp-hopp eltelik, és remélem majd csak azt veszed észre, hogy nem jött meg! :) Sok sikert!
2013. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) Olyan fura, hogy mindig én adtam tanácsot ismerősöknek, akiknek nem jött össze könnyen a baba, hogy nem szabad rákoncentrálni meg görcsölni, erre most én pont ugyanezt teszem...

Nekünk van már egy gyönyörű 2 éves kislányunk, de úgy érezzük, akkor lenne teljes a családunk, ha lenne tesó is.

2013. márc. 1. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Kívülállóként mindig könnyen, hasznos tanácsot tudunk adni, viszont ha valaki ugyan abban a cipőben jár, már másként éli meg, és hiába, mégsem azt cselekszi amit tud, hogy kellene, nem rágörcsölni, mégis rágörcsöl, és tudat alatt mindig ott van az a fránya gondolat! :) Mióta próbálkoztok a tesóval? :) Gratulálok amúgy a kislányhoz! :) Mi is nagyon szeretnénk már babát, igaz Nekünk az első lenne, de már 8-9 hónapja nem jön! :( Az elején rágörcsöltem, már most annyira nem, áprilisban lesz elkezdve a kivizsgálásom, úgyhogy most inkább arra koncentrálok, hogy végre kiderüljön a gond, amit nem bánok, mert legalább nem a baba dolgon agyalok! :)
2013. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekünk az első baba meglepetés lett, egyáltalán nem terveztük, meg is voltunk rémülve rendesen. A tesóval pedig tegnap óta próbálkozunk élesben, eddig csak beszélgettünk róla, hogy jó lenne. Valahogy az az érzésem, hogy nem lesz gond, előre szedtem vitamint is, nagyon odafigyeltem az egészséges életmódra, elvileg ideális minden. A kislányomnál azért aggódtunk, mert akkoriban még egyáltalán nem figyeltünk oda magunkra, sokat jártunk bulizni, ráadásul feltehetőleg egy igencsak mámoros éjszakán fogant meg.
2013. márc. 1. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!