Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te mit látsz a görbémen?

Te mit látsz a görbémen?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap este (8-10 között) ittam egy pohár sört, mert ünnepeltünk a barátainkkal.

Nem tudom, hogy ez beszámít-e a reggeli hőmbe.


2013. márc. 9. 13:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Hát, hogy mutatná-e a hő az jó kérdés.

Biztosan van olyan, akinek nem mutatja tökéletesen. Itt egy két tizedes eltérésekről beszélünk.

Illetve láttam én már olyan cikkcakkos terhesgörbét, hogy beleszédültem a nézésébe :D


Sokan nem is mérik a hőjüket, szóval nem tudom mindenkinek egyformán mutatja-e. Egyik hónapban kipróbálom, mert én sem görbéztem soha.

2013. márc. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A dokim mondta, hogy méregessem, amikor voltam nála kontrollon. Akkor mondtuk, hogy szeretnénk Ketteskét és ezt a választ adta rá.

Nem volt különösebb indok, mert a lányunk a 3. hónapban jött össze.

Szóval baromi mázlisták voltunk. Én egyébként mióta hőmérőzöm halálra aggódom magam.

Itt sokat kérdezgetek ezzel kapcsolatban és szinte mindenki elakar küldeni kivizsgálásokra. Tegnap telefonon meg közölte az orvosom, hogy még egy hónapot mérjek végig és utána meglátjuk, hogy kell-e egyáltalán valami vizsgálat vagy nem. Ő feleslegesen semmilyen gyógyszert nem fog felírni, amikor lehet, hogy semmi bajom sincs.


Ovu tesztet meg szintén itt ajánlották. Emiatt vettem egy 100-as csomagot. Az a - is azért van ott, mert akkor jött meg postán és kiszerettem volna próbálni. :D

2013. márc. 9. 14:03
 13/21 anonim ***** válasza:

Ahh basszus :S Dehogy kell kivizsgálás, full egészséges pár második próbálkozós hónapban, ugyan :D

És van egészséges gyermeked is, tehát mindketten nemzőképes emberkék vagytok :)

Mérd nyugodtan, ha ezt ajánlotta az orvos, de ne akard elemezni, hagyd a p*csába, majd jön a gyerek, ha meg nem, majd akkor kapd elő ezeket a görbéket.

Ez az aggodalom csak megnehezíti a babavállalást.


A cickafarkfürdőt miért csináltad? Itt paráztatott be valaki? :D

2013. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Igen, itt ajánlották.

Meg a palástfű teát is. Még mondták is, hogy cickafarkfűt igyam, ha megjön és ha lesz peteérésem, akkor a palástfűt. Napi 3-3,5 litert kell meginni.


A kivizsgáltatásokat is itt mondták. Mármint a hormonvizsgálatot meg az ilyesmit.

2013. márc. 9. 14:34
 15/21 anonim ***** válasza:

szia!! szerintem nem akkor volt ovud amikor behúzta! inkább 8-án !! de pont akkor ittál ha jól értem!! jelöld azt a napot pirossal! mert nem számít! linkeld már be úgy a hőd!

a palástfű teát én is ittam de én úgy vettem észre nekem teljesen bekavart!! még rosszabb lett a ciklusom!! én nem ittam annyit én csak olyan 4 decit!! ki mondta hogy ennyit kell inni?? szerintem túl sokat iszol belőle!!

2013. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Tegnap este ittam alkoholt, de akkor max. a ma reggeli hőm nem számít.


A teából még egy kortyot nem ittam, csak ülő fürdőztem benne 2.án.



így gondoltad?: [link]

2013. márc. 9. 15:25
 17/21 anonim ***** válasza:

igen így gondoltam már mint a görbédet!! holnap kiderül merre megy a hőd!! de nem értem miért ugrott fel és aztán le!! ha akkor lett volna ovud amikor bejelölte a gép akkor a másnapi hődnek is magasnak kellett volna lennie!érted??tehát 8-án!! vagy csak próbálkozik a szervezeted mondjuk nekem is volt ilyen !jaj bocs nem értettem a palástfű teát azt hittem annyit iszol !! bocsi!!

ilyen volt a görbém amikor egy kicsit leeset de utána vissza ment!!

[link]

jelöld be mikor éreztél fájdalmat!! ovu fájdalom volt??mert nincs bejelölve!!

2013. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem értem miért mondja vki, hogy 13-14. nap volt ovu.

Hát tök lapos a görbe!

Egyértelműen nem volt ovud egészen a 26. napig!

Szóval teljesen felesleges lenne a napokban tesztelni.

Szerintem a 26. napon megvolt az ovud (gyakori, hogy az ovu utáni 2. nap leesik a hő), de biztosat majd csak pár nap múlva lehet mondani, ha fennmarad.

Ez alapján úgy néz ki, hogy a 40. nap körül kellene megjönnie! Addig ne tesztelgess, mert tök felesleges. Vagy maximum 1-2 nappal előtte.

2013. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Csináltam egy másik reget és újra bevittem az adatokat úgy, ahogy kérted:

[link]


Azért csináltam, mert ugye a ciklus.hu egyszer behúz valamit és azt ott hagyja. Még akkor is, ha teljesen egyértelmű, hogy mások van ovu.

Ezt már úgy csináltam, hogy alapból a mai eredményt semmisként jelöltem be, de így is akkora húzta be az ovut.


Volt e has szurkám és stb.?! Megmondom őszintén, hogy nem figyeltem rá. Annyit mentem a lányommal jobbra-balra, hogy baromira nem érdekelt, hogy érzek-e valamit vagy nem.


Viszont 7-én majd meghaltam a görcsöktől, annyira fájt. Kb. 20-30 percig tartott.

Ilyet már egyszer éreztem, azután lett X héttel pozitív a terhességi tesztem.

De hogy ez most megint az lenne-e?! Nem tudom.. a lányomnál semmit sem csináltam. Nem volt hőmérőzés, semmilyen boszorkánykodás.. Egyszerűen élveztük az életet.

Nála pl. megérzésből teszteltem és be is jött.


Itt is megérzésből voltunk együtt. Aztán majd kiderül legkésőbb 2 hét múlva, hogy bejött-e vagy nem.

Ha pedig megjön, akkor azt hiszem, hogy egyértelmű lesz a válasz.


De, majd megírom, hogy mi lett a vége!


Köszönöm mindenkinek!

2013. márc. 9. 16:02
 20/21 anonim ***** válasza:
várom a híreket!! de ha gondolod minden nap belinkelheted a görbédet!!majd megnézem! nagyon drukkolok neked!!
2013. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!