Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hőleesés a görbémen már...

Ez a hőleesés a görbémen már az ovut jelzi?

Figyelt kérdés

[link]


Mikorra várható a tüszőrepedés?


2012. nov. 15. 07:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
szerintem meg volt az ovud!
2012. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
tegnapelőtt még tök negatív volt az ovuteszt
2012. nov. 15. 08:20
 3/23 anonim ***** válasza:

A hőgörbén az ovuláció biztos ténye mindig csak utólag állapítható meg, amikor már megtörtént. "Akció szempontjából" az már lekésettnek tekinthető.


Amúgy pedig nem KELL leesnie a hőnek, ez nem mindig történik meg, a lényeg az emelkedés.

Az a nap számít "megemelkedettnek", amit 6 olyan nap előz meg, aminél magasabb értéket mérsz. Az első ilyen megemelkedett napon, legkésőbb annak estéjén érdemes együtt lenni. És utána is még kérdéses a folytatás, mert ugye visszamenőleg állapítható meg, hogy "az volt-e az".


A válaszom tehát, nem, ez még nem volt az, de ha szabályosak a ciklusaid nagyjából, akkor ez még korai is lenne.

2012. nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
a hődből itélve tényleg tegnap volt ovud, jó hogy szerelmeskedtetek! mérd végig és ha nem változik a bejelölés akkor bizony korai ovud volt. ez a ciklus oldal majd kb a 4-5 nap múlva fogja bejelölni a tényleges ovud napját, addig mérd nyugodtan és majd üzenj, szeretném látni pár nap múlva hogy hoygan változik.
2012. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
a mai ovuteszt totál negatív. még halványan se nagyon látom a másodikat.ilyet én még nem is láttam. mindig halvány szokott lenni, aztán egyre erősebb! de hogy szinte semmi...!
2012. nov. 15. 16:09
 6/23 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyi a korod, de 30 felett nincs minden hónapban peteérés. nekem pl múlt hónapban nem volt, az orvosom is mondta. vagy pedig tényleg túl vagy rajta már
2012. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
még 30 alatt vagyok. remélem, hogy van peteérésem.
2012. nov. 15. 16:41
 8/23 anonim ***** válasza:

Mint írtam, még nem jött el az ideje.

3

2012. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

a ciklus előtt úgy gondoltam, hogy majd kb. 16-17.nap körül lesz az ovum.

Amikor egyszer sikerült a teherbe esés, akkor a 12. vagy a 17.napi együttlét hozott sikert (sajnos elvetéltem). Inkább a 17.napira gondolok, mert a 31. ciklusnapon, tehát 14 nappal később csak halvány pozitív volt a hcg teszt. 1 hét múlva teszteltem újra, s akkor már full erős volt.

hétfőn megy uh-ra, megnézzük, mi újság odabent :)

2012. nov. 15. 19:15
 10/23 A kérdező kommentje:

[link]

így változott.

ma jelent meg a tojásfehérjés folyás és az ovuteszten is elkezdett erősödni a csík, de még egyelőre halványabb, így negatívnak számít. szóval még pár nap :)

2012. nov. 17. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!