Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a mai hőleesés...

Szerintetek ez a mai hőleesés már a mensit jelzi?

Figyelt kérdés

[link]


Eddig mindig vizes folyásom szokott lenni mensi előtt, most száraz vagyok. A melleim fájnak, igaz mindig szokott mensi előtt. Elvagyok keseredve nagyon:(


2012. aug. 21. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Még csak 10. dpo-n vagy, szerintem ez nem mensi, még ahhoz van 4 napod! Nekem is a 10. napon leesett a hőm(utána megint ugrott) kb úgy, mint a Tiéd, ha ez megnyugtat kicsit!! Még semmi sincs veszve, ne keseredj el!! :)

Ha holnap felmegy a hőd újra, akkor az jó jel!! :)

Szorítok!! :)

39hkm

2012. aug. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod:) Remélem holnap visszamegy. Gratulálok a babókádhoz:) Megtudod mutatni a te görbéd?


Nekem ez volt a múlt havi:

[link]

2012. aug. 21. 09:31
 3/9 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen!! :)

Megmutathatom a görbém, de az volt az első hónap, hogy csak össze-vissza mértem, mert már nagyon bele lovaltam magam a dolgokba... És el is keseredtem, amikor belemértem a 10. napon, hogy csak 36,5. Gondoltam, már megint nem sikerült. A tesztem is negatív lett két nap múlva a 12. napon(akkor még).

Utána a 16. napon már halvány pozitív lett! Kb a 13-14. napon volt pém (ez tuti, mert ultrahangos peteérés figyelésem volt).

De itt a görbém: [link]

Ja meg használtam az ovumikroszkópot is (PG35), az alul a megjegyzésben krumpli és a páfrány! :)

2012. aug. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megmutattad a görbéd:) Tényleg a 10. napon volt neked is a hőleesés. Remélem, hogy holnap visszamegy a hőm.


Az imént volt egy pár másodpercig tartó nagyon erős görcsöm, a köldököm alatt, még be is feszült a hasam. Fogalmam sincs mitől lehetett:(

2012. aug. 21. 09:58
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megint én vagyok! :)

Nekem is volt egyszer egy fura görcsöm, ami ovu után volt kb egy héttel!!

Ne görcsölj rajta!! Engedd el ezt a dolgot!! Lazíts!!

Én ezért nem mértem a hőmet már, mert csak idegeskedtem, hogy miért ment le, meg föl...

Na és azt mondtam, hogy én ezt nem így akarom, próbáltam elengedni magam, amennyire lehet ilyenkor!!

Másra koncentrálni!

Nyugi, Nektek is jönni fog, nagyon szépek a görbéid, biztos vagyok benne, hogy hamarosan beköszönt a gólya!!! :)

Csak nagyon szeressétek egymást! :)

2012. aug. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm, amit írtál!!!! Már nagyon várjuk a babócát:)
2012. aug. 21. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, hogy várjátok!! Ennél nagyobb boldogság és csoda nincs is a földön!! :)

Azért dobj rám egy üzit, ha pár nap múlva pozitív lenne a teszted!! :)

Tényleg szorítok!!

2012. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom:) Köszönöm:)
2012. aug. 21. 10:30
 9/9 A kérdező kommentje:

Ma ilyen lett:


[link]

2012. aug. 22. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!