Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Te mit látsz a görbémen?

Te mit látsz a görbémen?

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap este (8-10 között) ittam egy pohár sört, mert ünnepeltünk a barátainkkal.

Nem tudom, hogy ez beszámít-e a reggeli hőmbe.


2013. márc. 9. 13:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és éjfél körül aludtunk el, így megvolt a kb. 6 óra "nyugodt alvás" jóindulattal.
2013. márc. 9. 13:32
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Csak annyit, hogy lassan eljön a teszt ideje :)
2013. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

41 cn-n lenne értelme majd tesztelni, nem?!

Mivel eléggé későn volt ovum (elméletileg). Bár, eléggé "fent" van a hőm, szóval jó jel szerintem, hogy nem esett vissza az alaphőre (36,5).

Viszont én nem tudom eldönteni, hogy lehet-e bébi a dologban vagy sem?!

Mert én nézegettem sok terhes görbét, de ott végig fent volt a hő. Mármint 37 környékén.

Nekem meg csak ovu után 2 nappal ment fel, aznap reggel 10 tájékán azt hittem, hogy meghalok a buszon, úgy fájt mindenem.. a könnyeim kicsordultak :(

2013. márc. 9. 13:44
 4/21 anonim ***** válasza:
52%

Akkor van értelme tesztelni először, amikor meg kellene, vagyis nem kellene megjönnie, vagy utána 1-2 nappal.

Ha jól számolok (ami közel sem biztos jelen állapotban :D ), akkor te a 29. napon jársz.

Hagyd ezt a hőt fenébe, és tesztelj, aznap, amikor nem várod, vagy 1-2 nap késésnél :)


Mióta vársz egyébként babára?

2013. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy nagyon késői ovunak tűnik. Túl egyenes ez a görbe, biztos mindent jól csinálsz? Azonos időben, azonos helyen méred? Nincs valami hormonális eltérésed, túl hosszú ciklusok vagy rendszertelenség? Ez túl egyenes. A vége meg érdekes... mint ha tök későn lenne ovud. Szerintem nem mostanában jön meg.
2013. márc. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is a teszt után lehetünk a legokosabbak. Türelem...magamnak is ezt mondogatom :) Amúgy a 37-es hőm. után igaz, hogy leesett, de most megint elkezdett felfele menni a hőd. Szóval hajrá!
2013. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a 12-13. ciklusnapon volt peteérés csak nem zúgott le annyira a testhőmérséklete, vagy épp nem ugyanazzal a hőmérővel mérte, vagy nem ugyanott, vagy nem ugyanannyi ideig.
2013. márc. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A ciklus.hu 15-re írja, hogy megfog jönni.

Nem szeretnék még tesztelni, mert szerintem, ha baba is van a dologban, akkor az nagyon korai teszt lenne és nem szeretnék csalódni.


Én úgy tudom, hogy ovutól számítva 14 napra fog megjönni. Az pedig akkor a 41 cn körül lesz, amikorra nem szeretném várni.


Ez a 2. hónap a próbálkozásból. Van már egy lányunk, aki 20 hónapos.

Azért raktam fel a kérdést, mert nagyon egysíkú ez a görbe és én nem tudok/szeretnék hinni a szememnek.

Aki pedig tapasztalt a görbézésben, az csak tud valamit mondani rá.

2013. márc. 9. 13:55
 9/21 anonim ***** válasza:
51%

Ohh egek, 2. próbálkozós hónapban miért használsz ovu tesztet és miért méred a hődet?

Semmi értelme :)

Vagy korábban is nehezen estél teherbe?


Ha semmi gond nem volt, akkor csak feleslegesen számolod nézed, keseredsz el esetleg olyan dolgokon, amiken egyáltalán nem kellene.

2013. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mindennap mindent ugyanúgy csinálok.


Nyelvem alatt, digitális mérővel, 5 percig mérem, 6:40-6:45-ig.

Elsőnek én is azt hittem hosszú ideig, hogy a hőmérő rossz, de aztán felugrott 37-re a hőm.


Igen, most elindult felfele, de hát ez engem nem nyugtat meg.


12 cn-nél volt ovum?! Én úgy tudom, hogy ovu akkor van, ha utána felmegy a hő.. és mivel ez karót nyelt görbe volt eddig, így esélytelen, hogy ott ovum volt. Azt azért a hőmérséklet mutatta volna.


Egyébként a 36,4 előtt 1-2 nappal cickafarkfű ülőfürdőt vettem, de ha ez ilyen baromi hatásos volt, akkor megeszem a kalapom.

2013. márc. 9. 13:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!