Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnék-e terhes így? Valaki...

Lehetnék-e terhes így? Valaki esetleg volt már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Tehát: Gyógyszert szedek. De antibiotikumot kellett használnom mellette, és nem védekeztünk máshogy. Az utolsó 2 szem előtt elkezdtem kicsit barnázni,aztán abbamaradt 2-3 napra. Utána időben,(ahogy a szünetben szokott) megint kevés barna. Amiből mára több piros lett. Eddig gyógyertől sosem volt ilyen pirosas vérzésem. Vannak görcseim, meg volt kis émelygés-igen jó étvággyal. Hőmérsékletem 37 - 37.2 körül mozog. Ti mit gondoltok?
2013. márc. 7. 16:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és mit kihagytam, hogy csináltam egy tesztet 6 napja, amin időn túl vettem észre egy nagyon halványka 2. csíkot. (aminek én nem igazán hinnék persze)
2013. márc. 7. 16:50
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy, főleg ha piros volt a vér.
2013. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyógyszer mellett felesleges a hődet méricskélni, hiszen alapból progeszteron van benne.

Csinálj egy másik tesztet, és kiderül, hogy terhes vagy-e.

De nem értem miért nem védekeztetek, ha tudod, hogy az antibiotikum gyengítheti a hatását.

2013. márc. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én így fogantam, hogy anya fogamzásgátló mellett antibiotikumot is szedett, neki is volt vérzése az első 3hónapban, de nem olyan, mint előtte máskor, hanem sokkal kevesebb. Szóval, ha rendesen megjön neked, akkor nem valószínű, hogy babát vársz szerintem.
2013. márc. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem sok mint alapjáraton, de több mint mióta gyógyszert szedek. Eddig nem volt ennyi. Meg most azt furcsállom, hogy még be sem szedtem a gyógyszert és elkezdtem barnázni.
2013. márc. 7. 17:06
 6/7 anonim válasza:
szia hasonló a helyzetem nekem is és én sem tudom hogy mi a helyzet?nekem az utolsó mensim január 31-en volt.szedem én is a gyógyszert egy éve. február 19-en jött valami barna folyás ami az eredeti mensim előtt egy hetel hamarabb jött tartót 8 nap ami 3 nap volt erősebb sötét barna színe volt.más kép a mensim max 5 nap és az mar hosszú nagyon.a rendes mensim el maradt.émelygésen kívül más semmi bajom van és felek el menni orvoshoz.csináltam tesztet 2-ot és negatív lett.remélem te kapsz válasz kérdésedre mert el tudom képzelni hogy agodsz.
2013. márc. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia utolsó! Szerintem ha 2 teszted negatív, nem vagy terhes. Én sem hiszem, hogy az lennék, de azért vannak kételyeim. Választ szerintem egy következő teszt fog adni szerintem holnap veszek egyet, és szombat reggel megcsinálom. Ha nem vagy biztos, te is tesztelj mégegyszer.
2013. márc. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!